Karadeniz Pet

Kardesim Burak BİLGİN'in Üretimhanesinden Kareler ve Paylasimlar

[MENTION=7611]Burak BİLGİN[/MENTION] kardesimi haftasonu ziyaretine geldim. Kaliteyi ve kardesligi her zamanki gibi yine yasadik sagolsun. Sizlere daha cok yardimci olabilmek adina kendisiyle paylasimlar yaptik. Bundan sonraki donemlerde daha da buyuyerek insallah show'a agirlik verecegiz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

Masallah 40 gunluk ufakliga ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

sağolasın gökhan abi ayağına sağlık gerçi kümes senin sayılır :) her zaman beklerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 01:15 --

Bir organizasyon yapılırsa iyi olur ustalar.

her zaman beklerim buyrun gelin kapım açık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

Maşallah gökhAnım kuşlar ve siz süpersiniz:)

teşekkür ederim çok sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

Maşallah.Çok güzel.Bizde yakında bir ziyaret daha yapacağız inşallah.

gel müdür gel beklerim :)

sağolasın gökhan abi ayağına sağlık gerçi kümes senin sayılır :) her zaman beklerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 01:15 --

her zaman beklerim buyrun gelin kapım açık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

teşekkür ederim çok sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

gel müdür gel beklerim :)

Gelemedim gitti.İstanbul bana uzak sen bana :)

Maşallah hem kuşlara hem size gökhan abim. Bende aileye katılacağım inşallah :)