petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kardeşten eş yapma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Bir forumda aynı anne ve babadan yavruların eş olabildiğini yalnız bir kuluçka beklenmesi gerektiğini okumuştum. 1 kuluçka beklersek sakat olma ihtimali vb. olumsuzluklar tamamen ortadan kalkar mı?

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş olmalırı durumunda O risk her zaman vardır. Bir de Hoş bir durum değil bence.

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence hiç etik değil ne gerek var böyle birşeye.

4. ömer duran yagar

Hocam boyle bir riski almak bile dogru degil ne gerek var kuslarin sakat cikma ihtimalleri fln olcak bakabilcekmisin?

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yok hocam yapacağımdan değil. Merak ettim sordum.

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    farklı batından aldığım kuşları eş yapıyorum, hiç bir sıkıntı olmadı, fakat aynı batından olma yavruları eş yapmayın, yavruların sakat olma olasılığı yüksek. Ayrıca yavru ile anneyi veya yavru ile babayı eş yapabilirsiniz...

Sayfayı Paylaş