Karadeniz Pet

Karga gibi ötüyor !

CEM CANER

Onursal Üye
merhaba arkadaşlar benim erkek muhabbet kuşum karga gibi ötüyor yazın hep balkondaydılar acaba ordanmı seslerini öğrendi diye düşündüm bitek karga yok dışarıda ama bi etkileşim olmuş olabilir hatta ilk zamanlar evde yavru karga var sanan cok arkadasım olmuştu :D forumda araştırdım bu konuyla ilgili birşey bulamadım bu tür olaylar yaşayan arkadaşlar varmı ?:confused:

bu soğukta balkon da niye birakiyorsun dostum kuşlari yavru ise onlardan ögrenmiş olabilir...

bu soğukta balkon da niye birakiyorsun dostum kuşlari yavru ise onlardan ögrenmiş olabilir...

:D sen balkon diyon kardeş ben bugün çarşıya giderken bi eve bakdım balkonda pimapen falan yok yemin ediyorum bura türkiyenin en soğuk yerlerinden birisi burası elbistanda mart ayında kar yağdığı olur burda ve burda nurhak dağı var orda sürekli kar olur düşün sen soğuğu adam tutmuş kuşları balkona koymuş :D

valla kişin balkona koymak delilik dostum kargalarin sesin sürekli duyuyo sa muhabbet kuşu yapar sesini. benım kuşlarda saat sesi cıkariyor cık cık cık diye :D

benimkilerde çok güzel uyku sesi çıkarıyorlar :D uykuya daldılar :D yazın balkonda öğrenmiş olabilir karga sesi..

valla kişin balkona koymak delilik dostum kargalarin sesin sürekli duyuyo sa muhabbet kuşu yapar sesini. benım kuşlarda saat sesi cıkariyor cık cık cık diye :D

sen ve üstteki arkadaş tam okumuyorsunuz heralde yazın balkondaydılar :D

kargayı dinleyip taklit etmeyi öğrenmiştir. benim eski kuşlarımdan biri çift katlı otobüsün frenini taklit ederdi :)

yazin ben koyuyorum karga falan gelmiyor bizim eve sorun olmuyor muhabbet kuslari taklit yetenegi vardir garganin sesini duymus tekrar ediyordur sorun olmaz yalniz gargalari ceke bilir o sesle :D

Geri