petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Karga gibi ötüyor !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CEM CANER tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    merhaba arkadaşlar benim erkek muhabbet kuşum karga gibi ötüyor yazın hep balkondaydılar acaba ordanmı seslerini öğrendi diye düşündüm bitek karga yok dışarıda ama bi etkileşim olmuş olabilir hatta ilk zamanlar evde yavru karga var sanan cok arkadasım olmuştu :D forumda araştırdım bu konuyla ilgili birşey bulamadım bu tür olaylar yaşayan arkadaşlar varmı ?:confused:

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bu soğukta balkon da niye birakiyorsun dostum kuşlari yavru ise onlardan ögrenmiş olabilir...

3. Lütfi ÖZER

:D sen balkon diyon kardeş ben bugün çarşıya giderken bi eve bakdım balkonda pimapen falan yok yemin ediyorum bura türkiyenin en soğuk yerlerinden birisi burası elbistanda mart ayında kar yağdığı olur burda ve burda nurhak dağı var orda sürekli kar olur düşün sen soğuğu adam tutmuş kuşları balkona koymuş :D

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12

farkındaysan 'yazın ' yazıyor :D

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

valla kişin balkona koymak delilik dostum kargalarin sesin sürekli duyuyo sa muhabbet kuşu yapar sesini. benım kuşlarda saat sesi cıkariyor cık cık cık diye :D

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benimkilerde çok güzel uyku sesi çıkarıyorlar :D uykuya daldılar :D yazın balkonda öğrenmiş olabilir karga sesi..

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    sen ve üstteki arkadaş tam okumuyorsunuz heralde yazın balkondaydılar :D

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum okudum yazinda balkona koymak sakat iş neden diycen karga gelip kuşlara salira bilir benımkilere gelmişti ondan sonra daha da koymuyorum...

9. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yazın balkonda güneşin altında çıldırıyorlar suan gece olsun perdeyi acayım ozaman bile heyecanlanıp zıplamaya başlıyolar benimkiler :D

10. Adem PEHLİVAN

Buna benzer bir vaka duymustum kargayi taklit ediyor

11. Elif AKDOĞANOĞLU

kargayı dinleyip taklit etmeyi öğrenmiştir. benim eski kuşlarımdan biri çift katlı otobüsün frenini taklit ederdi :)

12. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    yazin ben koyuyorum karga falan gelmiyor bizim eve sorun olmuyor muhabbet kuslari taklit yetenegi vardir garganin sesini duymus tekrar ediyordur sorun olmaz yalniz gargalari ceke bilir o sesle :D

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

oda ilginçmiş fren sesi takliti :D benımkilerde saat sesi yapiyolar :D

14. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    ahah benim ki D:

15. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ah ah bu konuyu açtığımda sanırım 2 tane kuşum vardı nerden nereye