petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Karga yavrusu buldum acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet ak tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. ahmet ak

ahmet ak New Member

Beğenileri:
    0
    Ne yer şırınga ile ne verim buna yavru tüyleri daha gelimemis gözleride açıp kapatıyor çok aç yuvadan düşmüs

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Foto gozukmuyor bende

3. ahmet ak

ahmet ak New Member

Beğenileri:
    0
    foto koymadım yeni geldi eve zaten akşama koyacam 2-3 saate şu an şırınga ile biraz ekmek ıslanmıs verdim az yedi.

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Sitede yumrta mamasi tarifi var iyi gelecektir bakabilirsin pirinci islatip bekletip de bekletebilirsin bende kucuk hobiciyim ama arkadaslar goz atacaktir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Az arastirdim böcek karinca civciv yemi findik ceviz filan yerlermis internetten bakabilirsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

Peynir filanda yiyorlar.çok bağlilarmis sahiblerine bir alisinca birdaha gitmezlermis ;)

#4 Alperen GONCA, 6 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 6 Temmuz 2015
  5. ahmet ak

ahmet ak New Member

Beğenileri:
    0
    Vallah ben büyüdümü salacam.Kargaların yeri doğasıdır.Şu an ıslatılmıs ekmek yiyor.Kaç saatte bir verecem ne kadar verecem bilgili arkadas insallah gelir.Ayakların elime alınca güclü yerde duramıyor gibi dik yani şu an uyuyor karnı tok basını asagı egik uyuyor ayaklardan dsestek almıyor

6. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Levent , Yusuf abiler elbet yardim eder merak etme

Sayfayı Paylaş