Karadeniz Pet

karınca istilası

Furkan AYDOĞDU

Paylaşımcı Üye
birkaç gün önce show jumbo alıcam die konu açmıştım kuşları alığımız gün akşam evden çıktık bayram dolayısıyla eve 1 gün sonra döndük ama kafesin içi ve etrafında çok fazla karınca vardı sizce neden bu kadar karınca geldi kafesin tabanında dal darı vardı ona mı geldiler yoksa kuşlaramı ve kafesi hemen temizledik karıncaların kuşlara herhangi bi zararı dokunurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

bu sıkıntıyı yaşayan yokmu

Karıncanın kuşa çıkacağını sanmıyorum. Çıksa da ne yapabilir ki..
Katil karınca değilse problem olmaz. :)

:) kuşun üstüne çıkan vardı bikaç tane ama kuş yedi sanırsam hepsini ya bide benim kuşları alırken aldığımız yerdeki adam yurt dışına çıkmışş bikaç günlüğüne dişide bişi yok ama erkek hafif ishal gibi adam ilaç verdim düzeldi kendini toparladı dedi ama hala hafif ishal düzelirmi yoksa ilaç alalımmı hangi ilacı önerirsiniz :)

kafes tabanına dökülen yemlare geliyor merak etme kuşlara bir şey yapmaz onlar da rızıklarının peşinde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

:) kuşun üstüne çıkan vardı bikaç tane ama kuş yedi sanırsam hepsini ya bide benim kuşları alırken aldığımız yerdeki adam yurt dışına çıkmışş bikaç günlüğüne dişide bişi yok ama erkek hafif ishal gibi adam ilaç verdim düzeldi kendini toparladı dedi ama hala hafif ishal düzelirmi yoksa ilaç alalımmı hangi ilacı önerirsiniz :)

kanarya yemi ver düzelir ben şimdiye kadar kahve,haşlanmış patetes ishal ilacı vs.. kullanmadım sadece kanarya yemi verdim 2 gün devamlı olarak hemen kesiyor .

Geri