petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

karınca istilası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Furkan AYDOĞDU tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    birkaç gün önce show jumbo alıcam die konu açmıştım kuşları alığımız gün akşam evden çıktık bayram dolayısıyla eve 1 gün sonra döndük ama kafesin içi ve etrafında çok fazla karınca vardı sizce neden bu kadar karınca geldi kafesin tabanında dal darı vardı ona mı geldiler yoksa kuşlaramı ve kafesi hemen temizledik karıncaların kuşlara herhangi bi zararı dokunurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

bu sıkıntıyı yaşayan yokmu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Karınca kuşa gelmez. Ballı yem, meyve, mama koyduysanız, bunları kafes tabanına döktülerse, onlara gelebilir.

3. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    kafes tabanında dal darı vardı ona gelmiştir değiğlmi bide karıncanın kuşa bi zararı olmaz heralde deilmi

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Karıncanın kuşa çıkacağını sanmıyorum. Çıksa da ne yapabilir ki..
    Katil karınca değilse problem olmaz. :)

5. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    :) kuşun üstüne çıkan vardı bikaç tane ama kuş yedi sanırsam hepsini ya bide benim kuşları alırken aldığımız yerdeki adam yurt dışına çıkmışş bikaç günlüğüne dişide bişi yok ama erkek hafif ishal gibi adam ilaç verdim düzeldi kendini toparladı dedi ama hala hafif ishal düzelirmi yoksa ilaç alalımmı hangi ilacı önerirsiniz :)

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafes tabanına dökülen yemlare geliyor merak etme kuşlara bir şey yapmaz onlar da rızıklarının peşinde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

kanarya yemi ver düzelir ben şimdiye kadar kahve,haşlanmış patetes ishal ilacı vs.. kullanmadım sadece kanarya yemi verdim 2 gün devamlı olarak hemen kesiyor .

7. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    :) tmm saolun

#7 Furkan AYDOĞDU, 27 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş