Karadeniz Pet

Karışık Meyveli Mama

Fatih BUYURUCU

Emektar Üye
Bugün kuşuma Hero Baby karışık meyveli mama aldım fakat korkuyo yemeye nasıl alıştırabilirm maydonozun sapına sürüp verdim sevdi fakat kaba yaklaşamıyo korkudan tavsiyesi olan varmı?
zRk5AD.jpg

yemlikleri cıkar 5-6 saat sonra mamayı koy, ama sana tavsiyem mamayı oldugu gibi verme.. içine bisküvi parcaları ez, daha cok sever.. tadına bakacak sen merak etme..

hocam genıs bı kaba mamayı koy kafes dısında. kusu cıkar koy masaya fılan gıdıp tadına bakacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yemlikleri cıkar 5-6 saat sonra mamayı koy, ama sana tavsiyem mamayı oldugu gibi verme.. içine bisküvi parcaları ez, daha cok sever.. tadına bakacak sen merak etme..

Tamamdır hocam yarın bebe bisküvisiyle karıştırıp verecem bakalım yiyecekmi. Teşekkür ederim yorumunuz için.

hocam genıs bı kaba mamayı koy kafes dısında. kusu cıkar koy masaya fılan gıdıp tadına bakacaktır.

Teşekkürer. Bugün korkudan yanaşamadı yarın kendi mama kabında verecem bakalım.

Gerek var mı bu mamayı kuşa yedirmeye?
Annesinin beslemediği yavrulara veriyoruz bunun 7 tahıllısını.
Direk bu mamayı vermek ishal de yapar haberin olsun.

Levent hocam haklısınız ben ishal olayını düşünememişim zaten sıvı halde pek yemedi. Bugün Natura marka Mama, Eti Cicibebe (12 vitamin 7 minarel) ve Hero Baby bu üçünü karıştırıp verdim biraz yedi sevdide.

Geri