petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Karışık Meyveli Mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Fatih BUYURUCU tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Bugün kuşuma Hero Baby karışık meyveli mama aldım fakat korkuyo yemeye nasıl alıştırabilirm maydonozun sapına sürüp verdim sevdi fakat kaba yaklaşamıyo korkudan tavsiyesi olan varmı?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yemlikleri cıkar 5-6 saat sonra mamayı koy, ama sana tavsiyem mamayı oldugu gibi verme.. içine bisküvi parcaları ez, daha cok sever.. tadına bakacak sen merak etme..

3. Ahmet Behçet

hocam genıs bı kaba mamayı koy kafes dısında. kusu cıkar koy masaya fılan gıdıp tadına bakacaktır.

#3 Ahmet Behçet, 9 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Haziran 2014
  4. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    Tamamdır hocam yarın bebe bisküvisiyle karıştırıp verecem bakalım yiyecekmi. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Teşekkürer. Bugün korkudan yanaşamadı yarın kendi mama kabında verecem bakalım.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Gerek var mı bu mamayı kuşa yedirmeye?
    Annesinin beslemediği yavrulara veriyoruz bunun 7 tahıllısını.
    Direk bu mamayı vermek ishal de yapar haberin olsun.

6. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    Levent hocam haklısınız ben ishal olayını düşünememişim zaten sıvı halde pek yemedi. Bugün Natura marka Mama, Eti Cicibebe (12 vitamin 7 minarel) ve Hero Baby bu üçünü karıştırıp verdim biraz yedi sevdide.

Sayfayı Paylaş