Karadeniz Pet

Karnı şişen kuş..???

• Konbuyu başlatan Sinan EREN
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan EREN

Guest
MRB ARKADAŞLAR BU KUŞ BİR AYDIR YEM YEYİNCE BÖLE ŞİŞİYO YEMLİĞİNİ ALIYORUM KARNINDAN TUTUNCA YEMLER ELE GELİYO HASTALIĞI NEDİR BİLEN YAZARSA SEVİNİRİM . KOLAY GELSİN HER KEZE... http://b1303.hizliresim.com/17/w/lk4kj.jpg

bu kuşun kursağı sarkmış sanki ilk kez görüyorum. sindirim sistemi bozukluğu olabilir

Karnı şişen kuş,???

mustafa bey yanıt için teşekkür, bende ilk gördüm ne ölüyo ne düzeliyo yemi kesince karnı iniyo elle tutunca yemler var karnı deyil kursaksa oraya nasıl iner düzelirmi dersinizz..??

Ustam bi' anlam veremedim kumu yok mu öğütemiyor mu yemlerini?

bizim kuşdada bu sorun var yağ o göbek yapmış yemini az koy fazla verme. uçmasınıda engeller o

Erkan ustamız güzel bir konuya değinmiş ayrıca uçurun kuşunuzu. Uçmasında sorun varsa ve çabuk yoruluyorsa yağlanmıştır muhtemelen.

Umarım tümör yoktur mubişinizin karnında.

Birde nasıl yem kullanıyorsunuz. Karışık tohumlardan oluşmuyorsa da şişlik yapar.

Mrb arkadaşlar tüm yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim -- bi kere göbek deyil yazdığım gibi aç kalınca normale dönüyo yem yiyince şişiyor kumu taşı karışık yemi meyvesi her gün suyu değişiryo özel kafese aldım yoğun bakımda yani bakcaz yapacak bi şey kalmadı her kese kolay gelsinn..

bu kuş düzelmedi hala yem yiyince şişiyo...

Geri