petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Karnında yumurta olan kuşun dışkısı nasıl olur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve xXTRUCKXx tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. xXTRUCKXx

xXTRUCKXx Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar dişi kuşumun dışkısı erkeğinkine göre biraz büyük ve kafes tabanında kağıda bakınca ortası beyaz etrafı yeşil ancak yuvarlak değil hafif dağınık onunda etrafı ıslanmış yuvarlak şekilde çif gibi yani bu yumurta varmı demek elinizdw yumurtası olan kuşun dışkısının resmi varsa atabilirmisiniz merak ediyorum da büyüklüğü nasıl oluyor diye

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    725
    normal dışkıya göre gözle görülür şekilde büyür dışkısı ve daha dağınık olur. yuvadan yattığından dişi biriktirir yuvada yapmaz ve toplu şekilde yapar şuan jumbo takımım kuluçka geçiriyor onlarınkini atabilirim ama bildiğin martı dışkısı büyüklüğünde yapıyor mübarek kendim bile rahatsız oluyorum bazen :)

3. xXTRUCKXx

xXTRUCKXx Member

Beğenileri:
    2
    Atarmısınız merak ediyorum

Sayfayı Paylaş