petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

karnında yumurta var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sertac SAYAR tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sertac SAYAR

Muhabbet kusu karnında yumurta var nezaman yumurtayı çıkarır.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurta karnında belli olmaz poposunda belli olur . yumurta belirginse 1 hafta içinde kesinlikle yumurtlar .

3. Sertac SAYAR

Arkadasla iddaya girdim ben 3 gun dedim o iki gun dedi ben kazanirsam bana 1 cift yavru verecek o kazanirsa ben 1 tane yavru alicam.
    Yumurta poposunda.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

Arkadasla iddaya girdim ben 3 gun dedim o iki gun dedi ben kazanirsam bana 1 cift yavru verecek o kazanirsa ben 1 tane yavru alicam.
    Yumurta poposunda.

4. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    :) ilginç bir iddia

hayırlı üretimler

5. Sertac SAYAR

kendisi çok ısrar etti ne yapayım :D

sizce kim iddaya yakın

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiç belli olmaz rahatsız etmeyin derim akşama bile yumurtlayabilir. Ya da haftaya

Sayfayı Paylaş