petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Karşı Komşunun Balkonuna Papağanlar hücum Ediyor :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

cennet papağanları balkonunuza gelip yiyecek istiyorlar :) resimleri ben çektim her yerde bu papağanlar mevcut.bizim TRdeki serçe misali :)

2. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Eve alıp beslemiyorlar demekki o kadar bol

3. Mana
    Gizli

Mana Guest

Evet her yerde var :) muhabbet kuşları da var böyle.çok farklı daha önce görülmeyen nadir kuşlarda mevcut

4. Osman ÖKKEŞ
    Gizli

Fotoğraf çektiğinizi görüp kızmasınlar :)

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

Kızmazlar :)

6. Sevtap DERİN
    Gizli

Ya çok güzel ama. Nasıl güzel bir görüntü. :)

7. Mana
    Gizli

Mana Guest

Sürekli geliyorlar balkonlara böyle :) darısı size olsun bunu görmenin canım benim :)

8. Sevtap DERİN
    Gizli

Amin amin kuzum. :) Sende yedir benim için nolur. :D Baksana sıpalara ya. :)

9. Mana
    Gizli

Mana Guest

Yazık ya öyle yem bekliyorlar elleriyle besliyor burdakiler onları öyle görünce.TRde olsa yakalarlar ama burda o yok korkmuyorlar o yüzden

10. Kıvanc Karadeniz
    Gizli

Burada olsa ticarete dökmüşlerdi işi :D

11. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Medeniyet kültür görgü başka tabi.

12. Erdem DEDE
    Gizli

Abi yürütsene iki üç tane getir TR ye sat daa :D

13. Mana
    Gizli

Mana Guest

Maalesef :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

Burda tüm hayvanlara karşı böyleler.hayvan sevgisi insan sevgisinden daha çok diyebilirim

14. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ülke olarak bu yüzden gerideyiz işte.

15. Mana
    Gizli

Mana Guest

Anında hapse atarlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Keşke bizim insanlarımızın hepsi de bu kadar duyarlı olsaydı hayvanlara

16. Celalettin TOPAL
    Gizli

bir papağan olsa gelıpte balkonuma konsa

17. Mana
    Gizli

Mana Guest

İnşallah :)

18. Celalettin TOPAL
    Gizli

ama burası TÜRKİYE burada herşey olur :)

19. Erdem DEDE
    Gizli

Ben size bi hikaye anlatayım Amerikanlar bir robot yapmışlar hırsızları yakalıyormuş bunu Almanyada denemişler 2saat de 15hırsız yakalamış Fransa da denemişler 2saat de 10hırsız yakalamış neyse sıra TÜRKİYE ye gelmiş robotu 2saat liğine bırakmışlar 30dk sonra robotla iletişim kopmuş yani robotu çalmışlar.Hikayelerde bile farklıyız :D :D

20. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

Avustralya da normal dostum. komuşda fena degılmış kuşlar işi biliyo :=)))))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

yakalamak yasaktir belki erdem dede :D

Sayfayı Paylaş