Karadeniz Pet

Karşı Komşunun Balkonuna Papağanlar hücum Ediyor :D

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Valla Cem kardeşim yasakdır belki ama TR de olsa emin olki yakalarlardı kuşlar işi biliyo ona bişe yok sate

Avustralya da normal dostum. komuşda fena degılmış kuşlar işi biliyo :=)))))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

yakalamak yasaktir belki erdem dede :D

hahahaah ordaki kadın hergün değişiyor :D erkek aynı ama. :D o kuşlar sürekli gidiyor oraya :)

Aslim benim icin besler misin lutfen gelmek istiyorum oraya evet :)

Dogru soyluyorsunuz TR de hemen alırlar eve:)
Ne yalan soyleyım benım bıle alasım geldı:p :)

Sağdaki cama yansımış, Avustralya'da hala kılçık anten mi kullanıyolar ya? Bari burdan vurayım dedim:)

Sağdaki cama yansımış, Avustralya'da hala kılçık anten mi kullanıyolar ya? Bari burdan vurayım dedim:)

Muhtemel karasal yayın olayı olabilir. Bir dönem Türkiye de adı anılıyordu ama son durum nedir bilmiyorum. Yani bir diğer tabir ile televizyonun kıçına folyolu çatal takıp full hd görüntü izleme teknolojisi gibi bir şey..:D

Yada wireless türevi bir şey içinde kullanılıyor olabilir. Tabi bi diğer seçenekte hala tv yayını içinde kullanılma ihtimali yüksek..:D Eğer öyle ise bizde ki gibi 3-5 kanalla sınırlı değildir sanırım..:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
soldaki canak noluyor :)

O soldaki çanak değil bence uzay aracı inmiş, NASA'ya haber salın :)

Şaka bi yana elbette kılçık anten ya da çanak anten bi ülkenin gelişmişlik sembolü olamaz.Sizin eklediğiniz fotoğraf zaten özetlemiş her şeyi.Emin olun burda olsa çoktan elek ya da kalburdan düzenek oluşturulup o papapağanları yakalamak için pusuya yatılırdı.Hiç bişey olmazsa, 3 TL ye bir çanak buğday satılırdı o civarda kuşlara vermek için :)

O soldaki çanak değil bence uzay aracı inmiş, NASA'ya haber salın :)

Şaka bi yana elbette kılçık anten ya da çanak anten bi ülkenin gelişmişlik sembolü olamaz.Sizin eklediğiniz fotoğraf zaten özetlemiş her şeyi.Emin olun burda olsa çoktan elek ya da kalburdan düzenek oluşturulup o papapağanları yakalamak için pusuya yatılırdı.Hiç bişey olmazsa, 3 TL ye bir çanak buğday satılırdı o civarda kuşlara vermek için :)

burda cezasi buyuk isteselerde yapamazlar :) isin ucunda 5000-10000 dolar para cezasi veya hapis yolu var