petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kasetten kayıtla dinlese konuşur mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ab301 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tabi hep kaset değil işe gittiğimizde kasetten dinlese ??

2. Hürkan YILMAZ

Strese girer ölümüne bile neden olabilir

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    işe gittiginizde değil sizi görürken kasettende dinletebilirsiniz ama sizi mutlaka görsün arada sizde yapın o zaman her zaman siz yapıyorsunuz sanar

4. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    ben dednedim stres tok olmuyo ve konuşuyor bülbül gibi tabi sizi görsün arda işe gittinizde rahatlıkla yapabilirsiniz

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kardeş öyle olsaydı millet uzun hava bile öğretirdi ilgilenmiceksen eş al sakın kasetten pc den bişi dinletme strese girer hayvan yolar tüylerini hatta belki ölümüne sebep olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

ya anlamıyorum o zaman bi anlamı olmaz kardeş emek vermeden kuş türkü okusa ne fayda ?

6. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    1.si ben bunu evin içindeyken yapıyorum ve dinliyor seviyor sen kuşmusun biliyosun kimin neyi sevcdiğini

7. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben tartışmak istemiyorum ama sadece emek vermeden nasıl zevk alıcaksın onu bilmiyorum

8. BARAN

BARAN Guest

Kaset olayı şöyle arkadaşlar
    *öncelikle yapılan yöntemle kuş konuşur
    *LAKİN Sen taktın kasedi işe git gel dışarıya çık onu yap bunu yap aradan 10saat geçti
    *taş olsa çatlar genelde bu durum kuşları bunaltır ve tüylerini yollarlar
    * Ancak kaseti taktın 1-2 saat sonra geldin 30dk ilgilendin hayvanla bu şekil hiç bişe olmaz .... (Siz şart değilsiniz)
    belli aralıklarda kuşla ilgilenmeniz lazım ama kaseti kuşu bi unutursanız.....

Olay budur

Sayfayı Paylaş