Karadeniz Pet

Kasetten kayıtla dinlese konuşur mu ?

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
tabi hep kaset değil işe gittiğimizde kasetten dinlese ??

işe gittiginizde değil sizi görürken kasettende dinletebilirsiniz ama sizi mutlaka görsün arada sizde yapın o zaman her zaman siz yapıyorsunuz sanar

ben dednedim stres tok olmuyo ve konuşuyor bülbül gibi tabi sizi görsün arda işe gittinizde rahatlıkla yapabilirsiniz

kardeş öyle olsaydı millet uzun hava bile öğretirdi ilgilenmiceksen eş al sakın kasetten pc den bişi dinletme strese girer hayvan yolar tüylerini hatta belki ölümüne sebep olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

ben dednedim stres tok olmuyo ve konuşuyor bülbül gibi tabi sizi görsün arda işe gittinizde rahatlıkla yapabilirsiniz

ya anlamıyorum o zaman bi anlamı olmaz kardeş emek vermeden kuş türkü okusa ne fayda ?

kardeş öyle olsaydı millet uzun hava bile öğretirdi ilgilenmiceksen eş al sakın kasetten pc den bişi dinletme strese girer hayvan yolar tüylerini hatta belki ölümüne sebep olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

ya anlamıyorum o zaman bi anlamı olmaz kardeş emek vermeden kuş türkü okusa ne fayda ?

1.si ben bunu evin içindeyken yapıyorum ve dinliyor seviyor sen kuşmusun biliyosun kimin neyi sevcdiğini

Kaset olayı şöyle arkadaşlar
*öncelikle yapılan yöntemle kuş konuşur
*LAKİN Sen taktın kasedi işe git gel dışarıya çık onu yap bunu yap aradan 10saat geçti
*taş olsa çatlar genelde bu durum kuşları bunaltır ve tüylerini yollarlar
* Ancak kaseti taktın 1-2 saat sonra geldin 30dk ilgilendin hayvanla bu şekil hiç bişe olmaz .... (Siz şart değilsiniz)
belli aralıklarda kuşla ilgilenmeniz lazım ama kaseti kuşu bi unutursanız.....

Olay budur

Geri