petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaşıma vs.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Fıstık bazen kaşıyamadığı yerlerini tüneğine sürterek bazende komik tekniklerle kaşıyor :) ben kaşımaya çalışınca izin vermiyor.
    Elim dışında her yerime konuyor. Elimi pek sevmiyor. Açık söylemek gerekirse paylaştığınız bazı resimlerde kaşıdığınız, elinize aldığınızı vs. görünce kıskanıyorum biraz :) onu kaşıyabilmem veya öpebilmem için illa elime çok alışmış mı olması gerekiyor? Bana alışmış olması yeterli değil mi?

2. ismail baktır

sen kuşunu avuç içinde çok tuttun mu kardeşim

3. Ali Sami Ünal

ilk geldiğinde kafesine girmediği zaman elimle sokuyordum :( cahildim o zamanlar. Ama aradan çook geçti. Şimdi beni çok seviyor.

4. ismail baktır

o zamanlardan bişey kalmış bence mubişcanlar avuç içinde tutulmayı hiç sevmezler biraz aç bırak nasıl deyimm sabah al yemleri akşama kadar dursun akşam avuç içinde ver bakalım ne olacak biliyorumm biraz acımasız ama etkili bi yöntemdir

5. Burak BAYRAK

ismail hocam doğru diyo dene :)

Sayfayı Paylaş