petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaşımak için ne yapmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Yakşamlar herkese, Fıstık'ı kendime alıştırdım. Benden hiç korkmuyor ve bana (bence) çok güveniyor. Ama ne zaman boynunu ya da karnını kaşımak için parmağımı uzatsam mesajı yanlış anlıyor. Ya parmağıma çıkıyor ya da oyun oynuyor.
    Kaşımaya alıştırmak için ne yapmalıyım?

Ayrıca dişi bana alışmaya başlamıştı fakat bize misafirliğe gelen akrabamın çocuğu Fındık'ı korkutmuş. Tünekle falan oynamış. Şimdi iyi, sakin. Ama bana yaklaşmıyor. Ne yapabilirim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

yok mu kimsenin tavsiyesi?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Korkan kuşa ilgi göstermeye devam edersen zamanla tekrar alışacaktır. Misafir geleceği zaman üzerine bir tülle örtüp evdekilere açmamalarını sıkı sıkı tembihleyebilirsin.
    kaşıma için parmağını karnına değilde göz altındaki kulak hizasına parmak kaldırır şekilde yaklaştırıp kaşımaya başlayabilirsin.

3. Ali Sami Ünal

çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :) İnşallah dişi bana çabucak alışır

Sayfayı Paylaş