Karadeniz Pet

Kaşınma ve kanatma

Saykun

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi günler. Muhabbet kuşumun bir iki gün önce boyun kısmını kanattığını gördüm boynunun sol ve sağ kısımlarını hafif kanatıyor. Biraz çokta kaşınıyor ama ben tüy dökmesindendir diyordum. Bu kanatmasını görünce perdap bit spreyi aldım bitlendiğini düşünüp. 7 saat önce sıktım gözlemledim bit falan da döküldüğünü görmedim. Kuşumun sorunu ne olabilir. Gayette iyi bakıyoruz böyle yapması beni çok üzüyor.

strestde olabilir bulunduğu ordamda yüksekde bile olsa kafesi kedi köpek çok fazla insan gece bulunduğu ortamda ses ışık vs...

strestde olabilir bulunduğu ordamda yüksekde bile olsa kafesi kedi köpek çok fazla insan gece bulunduğu ortamda ses ışık vs...

Stres olacağını düşünmüyorum çünki 1 yaşında ve 1 yıldır kafesinin yerini hiç değiştirmedik. Başma evcil hayvanımız da yok. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:02 --

Bu konuda bilgisi olan yokmu arkadaşlar.

Egzama olabilir yıllar önce bir kuşumun kanatlarinda vardi kasimaktan kanattı ve acı son la bitti bir resim koyun yada internette görsellerden karşılaştırma yapın derim

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

Krem sürdüm düzenli olarak şuan bayağı iyileşti kaşınmayı da bıraktı umarım tekrarlamaz. Teşekkür ederim ilgilenen herkese

Hadi bakalım iyilesmesine sevindim geçmiş olsun

Teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırım tüy dökümü sırasında böyle şeyler olabiliyormuş ama benim ilk deneyimim olduğu için çok telaşlı davranıyorum. Bilgisizlikten dolayı biraz sanırım. Herkese teşekkürler.

Geri