petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaşınma ve kanatma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Saykun tarafından 10 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Saykun

Saykun New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar iyi günler. Muhabbet kuşumun bir iki gün önce boyun kısmını kanattığını gördüm boynunun sol ve sağ kısımlarını hafif kanatıyor. Biraz çokta kaşınıyor ama ben tüy dökmesindendir diyordum. Bu kanatmasını görünce perdap bit spreyi aldım bitlendiğini düşünüp. 7 saat önce sıktım gözlemledim bit falan da döküldüğünü görmedim. Kuşumun sorunu ne olabilir. Gayette iyi bakıyoruz böyle yapması beni çok üzüyor.

2. atalente24

atalente24 New Member

Beğenileri:
    0
    strestde olabilir bulunduğu ordamda yüksekde bile olsa kafesi kedi köpek çok fazla insan gece bulunduğu ortamda ses ışık vs...

3. Saykun

Saykun New Member

Beğenileri:
    0
    Stres olacağını düşünmüyorum çünki 1 yaşında ve 1 yıldır kafesinin yerini hiç değiştirmedik. Başma evcil hayvanımız da yok. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:02 --

Bu konuda bilgisi olan yokmu arkadaşlar.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Havalar ısındı, haftada birkaç kez banyo ver istersen, hem rahatlasın, hem eski tüylerini atsın..

5. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Egzama olabilir yıllar önce bir kuşumun kanatlarinda vardi kasimaktan kanattı ve acı son la bitti bir resim koyun yada internette görsellerden karşılaştırma yapın derim

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

6. Saykun

Saykun New Member

Beğenileri:
    0
    Krem sürdüm düzenli olarak şuan bayağı iyileşti kaşınmayı da bıraktı umarım tekrarlamaz. Teşekkür ederim ilgilenen herkese

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hadi bakalım iyilesmesine sevindim geçmiş olsun

8. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    geçmiş olsun

9. Saykun

Saykun New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırım tüy dökümü sırasında böyle şeyler olabiliyormuş ama benim ilk deneyimim olduğu için çok telaşlı davranıyorum. Bilgisizlikten dolayı biraz sanırım. Herkese teşekkürler.

Sayfayı Paylaş