petshop

Kaşınma ve Kuyruk sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Koray Demir tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Koray Demir

Üye

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhaba, bugün kuşuma baktığımda kaşındığını fark ettim avispay ardap vs vs kullanmak istiyorum ama ardap pahalı geldi 1 kuşum var o yüzden ardap düşünmüyorum
    Bana önerebileceğiniz bir sprey varmı ?? 2.sorum ise 4 aylık bir kuşun kuyruğu olurmu (uzunmudur ?) benim kuşun kuyruğu çok kısa geldi bana 2 hafta önce buldum kuşu 4 aylık olduğunu öğrendim bi yardım ederseniz çok sevinirim

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    12
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    kuyrugu kısada olabilir uzunda değişebilir uzayacakta olabilir :) eğer kuştabit veya parazit varsa ben avispray kullanıyorum popo kısmına sırt kuyruk kısmına ve boyun arkasına sıkınız kafesinde ücra köşelerine sıkınız direk kafesede sıkabilirsiniz

3. Koray Demir

Üye

Beğenileri:
    0
    saolun sizin eski konularınızdan bilgi almaya çalışıyorum :D acemilik ilk kuşum olduğu için hiçbir fikrim yoksaolun yarın petshopçuya uğrayıp sprey alacağım kuşum çok meraklı elime gelmeye çok hevesli 4 aylık olmasına rağmen 2 jaftada benden korkmamaya başladı onu salsam sıkıntı olurmu elime gelmesini nasıl sağlayabilirim zorla onu tutup sokmak istemiyorum elime gelsin ben koyayım istiyorum ne yapmalıyım ?

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    12
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    imzamdaki tatlı kusum gofret konusunu inceleyin:D

5. Koray Demir

Üye

Beğenileri:
    0