petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaşınma ve Kuyruk sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Koray Demir tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhaba, bugün kuşuma baktığımda kaşındığını fark ettim avispay ardap vs vs kullanmak istiyorum ama ardap pahalı geldi 1 kuşum var o yüzden ardap düşünmüyorum
    Bana önerebileceğiniz bir sprey varmı ?? 2.sorum ise 4 aylık bir kuşun kuyruğu olurmu (uzunmudur ?) benim kuşun kuyruğu çok kısa geldi bana 2 hafta önce buldum kuşu 4 aylık olduğunu öğrendim bi yardım ederseniz çok sevinirim

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuyrugu kısada olabilir uzunda değişebilir uzayacakta olabilir :) eğer kuştabit veya parazit varsa ben avispray kullanıyorum popo kısmına sırt kuyruk kısmına ve boyun arkasına sıkınız kafesinde ücra köşelerine sıkınız direk kafesede sıkabilirsiniz

3. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    saolun sizin eski konularınızdan bilgi almaya çalışıyorum :D acemilik ilk kuşum olduğu için hiçbir fikrim yoksaolun yarın petshopçuya uğrayıp sprey alacağım kuşum çok meraklı elime gelmeye çok hevesli 4 aylık olmasına rağmen 2 jaftada benden korkmamaya başladı onu salsam sıkıntı olurmu elime gelmesini nasıl sağlayabilirim zorla onu tutup sokmak istemiyorum elime gelsin ben koyayım istiyorum ne yapmalıyım ?

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    imzamdaki tatlı kusum gofret konusunu inceleyin:D

5. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    #5 Koray Demir, 20 Eylül 2014
    Son düzenleme: 21 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş