petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kasınma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ercan ER tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ercan ER
    Gizli

Ercan ER Guest

erkek muhabbet kusum kasınmakta sureklı yuzunu tahta tunege surtuyo nedenı ne acaba yıkanması mı lazım yoksa su spreylerden ensesıne sıkmak mı lazım bıde dısıye gagasıyla vurup one dogru ıtmeye calısıyo ben kafese yaklasınca bunuda anlamadım yenıyım daha pek fazla bılgım yok

2. Emre TURAN
    Gizli

Kaşınma hareketi, gözlemlendiğinde rahatsızlık verecek kadar sık ise kafeslerine banyoluk takabilirsiniz. Parazit spreyleri kesinlikle doğrudan kuşun vücuduna sıkılmaz. Bunun dışında kafesi komple yıkayarak dezenfekte edebilirsiniz. Dişiye gagasıyla vurması da (yaşlarını bilmediğim için yalnızca tahmin ediyorum) çiftleşme isteğiyle alakalı olabilir.

3. Ercan ER
    Gizli

Ercan ER Guest

tesekkur ederım verdıgınız bılgıler ıcın ıkısıde 1 yasındalar evet yarın yavruluk ve dezenfekte edıcem kafesı

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

kişin pek banyo yaptirmayi tavsiye etmiyoruz ama hafta 1 kere yaptira bilirsiniz... yada kafesiniz geniş ise banyoluk koyabilirsiniz...

Sayfayı Paylaş