petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaşınma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve safak0 tarafından 11 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8
    Bit falan görmüyorum ama biraz fazla kaşınıyorlar gibi geliyor boynunun altındaki tüyleri özellikle kaşıyor gibi görüyorum genellikle orası ile uğraşıyor bit den başka bu kaşınmanın nedeni nedir yada normalmidir böyle kaşınmaları? 2 Tane var ikiside aynı şekilde

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Muhabbetler kaşınıp tüylerini düzeltirler. Bit olmadığından eminseniz normal bir durum.

3. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8

Kaşınma bu şekilde bit falan olmadığından eminim o zaman normaldir teşekkür ederim sadece biraz fazla kaşındığı için başka bir problemi olabilir mi diye düşünmüşdümde tekrar teşekkürler.

Birde gön kapanması var gün içerisinde normal saatte bile oluyor sürekli böyle değiller ama halsiz olduklarınıda sanmıyorum bazı zamanlar böyle olup hareketleniyorlar sonra şuan 1.5 2 aylıklar ondan olabilir mi acaba?

Böyle her şeyi konu açıyorum burda ama muhabbetlerin bir sorunu olupda gözümden kaçmasını istemiyorum birşeyleri varsa önceden bilim yardımcı olmak için ansızın kaybetmek istemiyorum teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş