petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaşıntı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar kusumu alalı 3 gün oldu çok kasiniyor benim tahminim; 1. 1.5 aylık olduğu için tuylerinden dolayi 2. mevsim degisikligi tüy dökme 3. De pislikten ama temiz gözüküyor ne yapmam lazım ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kafesin uzerinebeyaz ortu serin aksam ve isiklari kapatin. 10 dk sonra acin. Ortude bit, pire varsa spry alin ve kafesi sicak su ile yikayin.

3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Haklısın da kafesin üstündeki beyaz örtüye gelirler mi ? birde sprey alırsan en iyisini al benimde sorun vardı ben avispray kullandım geçti haftada 1 kere sıksan yetiyor ben 2 haftadır sıkmıyom şimdi az kaşınıyorlar oda normal şeyler.

Sayfayı Paylaş