petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kaşıntı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fatih bedir tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. fatih bedir

kuşum (albino), gagasıyla göğüsünü kanatlarının altını,ayağıyla gözünün çevresini kaşıyo biraz önce elimden yem yerken yine ayağıyla gözünün etrafını kaşıdı ve tüylerini yoldu, bi de sık sık kargaya benzer şekilde ötüyo, kaşıntısı bitten mi yoksa normal mı acaba fotografını koydum yardımcı olursanız sevinirim

2. fatih bedir

yardım edebilecek yok mu

3. H. Mehmet YILDIZ

kuşlar genelde kaşınırlar zaten

tüy dökümüne girmiş olabilir eğer bit olduğunu düşünüyorsan çok çok aşırı kaşınıyorsa avisprey alıp üzerine sıkınız.

Kullanım Şekli ve Dozu:Kafesteki kuşunuzun üzerine 30-40 cm uzaklıktan haftada 2-3 defa olmak üzere püskürtülür. Koruyucu Kullanım: Kuşunuzda parazit, bit ve pire yoksa bile oluşumunu önlemek için, haftada üç gün kafesine ve tüneğine 30 cm uzaklıktan püskürtülür.

4. fatih bedir

çok aşırı kaşınmıyo aslında ben normal düşünüyodum ta ki tüyleri kopana kadar, tüm tüylerini mi dökecek yoksa belirli bölgelerinde ki tüylerini mi bi de ne zamana çıkar tüyler

Sayfayı Paylaş