Karadeniz Pet

kaşıntı

• Konbuyu başlatan fatih bedir
  • Başlangıç tarihi
F

fatih bedir

Guest
kuşum (albino), gagasıyla göğüsünü kanatlarının altını,ayağıyla gözünün çevresini kaşıyo biraz önce elimden yem yerken yine ayağıyla gözünün etrafını kaşıdı ve tüylerini yoldu, bi de sık sık kargaya benzer şekilde ötüyo, kaşıntısı bitten mi yoksa normal mı acaba fotografını koydum yardımcı olursanız sevinirim
sfr2v.jpg

kuşlar genelde kaşınırlar zaten

tüy dökümüne girmiş olabilir eğer bit olduğunu düşünüyorsan çok çok aşırı kaşınıyorsa avisprey alıp üzerine sıkınız.

Kullanım Şekli ve Dozu:Kafesteki kuşunuzun üzerine 30-40 cm uzaklıktan haftada 2-3 defa olmak üzere püskürtülür. Koruyucu Kullanım: Kuşunuzda parazit, bit ve pire yoksa bile oluşumunu önlemek için, haftada üç gün kafesine ve tüneğine 30 cm uzaklıktan püskürtülür.

kuşlar genelde kaşınırlar zaten

tüy dökümüne girmiş olabilir eğer bit olduğunu düşünüyorsan çok çok aşırı kaşınıyorsa avisprey alıp üzerine sıkınız.

Kullanım Şekli ve Dozu:Kafesteki kuşunuzun üzerine 30-40 cm uzaklıktan haftada 2-3 defa olmak üzere püskürtülür. Koruyucu Kullanım: Kuşunuzda parazit, bit ve pire yoksa bile oluşumunu önlemek için, haftada üç gün kafesine ve tüneğine 30 cm uzaklıktan püskürtülür.

çok aşırı kaşınmıyo aslında ben normal düşünüyodum ta ki tüyleri kopana kadar, tüm tüylerini mi dökecek yoksa belirli bölgelerinde ki tüylerini mi bi de ne zamana çıkar tüyler

Geri