petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kavga ediyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halis ÖZKAN tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Halis ÖZKAN
    Gizli

arkadaslar bir çift muhabbettim daha önce yavru aldım şimdi dişi yuvadan çıkmıyor kemiriyor sanırım yuva hazırlıyr fakat bugun sabah bı baktım erkegın ceresını kanatmış erkekte cok korkmus şimdi erkeği aırdım ama şimdi ne yapayım ne zaman atayım erkeği tekrar dişiye

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu tür durumlarla karşılaşabiliyoruz..Arada sırada olabilir , korkulacak bişey yok bence birleştirin ama sıksıkta takip edin , çok aşırı kavgalan ve kanamalı yaralanmalar olursa 2 gün ayırıp tekrar birleştirebilirsiniz..

3. Halis ÖZKAN
    Gizli

valla 4-5 saat ayırdım sonra uzaktan bırbırlerıne mesaj vermeye basladılar bende tekrar attım içine şimdi bişey yapmıyorlar dişi yuvadan cıkmıyor

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tamam o zaman bidaha sorun olacağını sanmıyorum ..

5. Umutcan AĞLAR
    Gizli

+++++++++++

Sayfayı Paylaş