petshop

Kavga

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Üye

Beğenileri:
    0
    Disi kusuma 4 gun once es aldim ilk iki gun gayet iyi gidiyordu ama son 2 gunde disinin yogun istegine ragmen erkek artislendi vurmalar disi yem istiyor veya opusmek istiyor erkek vuruyor ustune bide pesinden kovaliyor kuslsri ayirdim simdi

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Farklı kafeslere koyun biraz kızışsın erkek daha sonra erkeği dişinin yanına atın.

3. yusufkral

yusufkral Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    2 side kızışık belkin erkek dişiyi istemiyordur 1 hafta birbirini görür şekilde ayır

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler

Kardeşim yanlış Söylemişsin bu konuları benden daha iyi biliyorsun ama yazım hatası olmuş erkeği dişinin yanına değil dişiyi erkeğin yanına atılcak :)

5. Berna Gök

Berna Gök New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Ankara
    Kızıştırıcı alabilirsin. Hem benim eşlerim de öyleydi yani eski eşlerim. Ama benim kinde dişi erkeyi dövüyordu. Yumurtladılar fln geçti dişi kendine geldi halen kafesten erkeğin bağırma sesleri geliyordu :D Salıncağı dişi sadece kendi binerdi erkeği binince atardı. Doğrusu beni hiç düzgün kuşlar bulmuyor da :D Neyse diyeceğim biraz zaman tanı olmazsa dişiyi değiştir.

6. Mustafa Yildiz

Üye

Beğenileri:
    0
    Tamam hepinize tesekkurler ayri kafeslere koyayim ama simdik erkek disiye yem kustu gordum birazdaha bekliyeyim bari

Sayfayı Paylaş