petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kavga

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ercan YAŞAR tarafından 5 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    2 aydır çok güzel anlaşan kuşlarım bugün boncuklu salıncak ve tahta zilli askı oyuncak yüzünden aşırı derece de kavga ettiler. hatta ciddi bir kapışma yaşandı.

dişi tahta oyuncakları sürekli kemirip erkeğin yanaşmasına izin vermiyordu son günlerde. ilgisi erkeğe tekrar dönsün ve kavgalar bitsin diye çıkardım.

oyuncaklardan dolayımıdır bu kavga yoksa büyüdükçe anlaşamamaya mı başlıyorlar ayırmalımıyım ?

oyuncakları çıkardım biraz sakinleştiler doğru mu yaptım acaba ?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    tam eş olamamışlardır bence yavruyken almıssınızdır büyüdükçe kafeste yer esya yem kavgaları olabilir

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    evet yavrulardı hatta hala yavrular 4 aylık felanlar. oyuncaklar çıktıktan sonra yine yan yana birbirlerini kaşıyorlar. bakalım ne olacak. bu arada dişi de aşırı kemirme ve kum kemik yeme gibi bi durum var.

bakalım sonuç ne olacak.

[​IMG] 2,5 hafta önceki fotoları

Sayfayı Paylaş