petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaybetmek istemiyoruz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar 1 muhabbetimiz hasta ve ölmek üzere olduğunu biliyorum ama kurtarabilmek için ne yapmamız gerekiyor size danışmak istiyorum veterinere götüremem çünkü ehliyetim yok ve saat 8 e kadar babamda yok.

Evet kuşumuzun 1 haftadır sol ayağını gerek duymadıkça kullanmıyordu bizde krem sürdük ve son 3 gündür eskisi gibi düzelmişti fakat bugün okuldan geldiğimde kafesin tabanında kafasını yukarı kaldırmış köşede duruyordu. Elimi uzattım canlandı biraz tüneğe çıktı ama yine ayaklarında bir sorun vardı ve tünekte ancak gagası yardımıyla dönebiliyordu. Dışarı çıkarttım eskisi gibi uçtu yürümeside normaldi ama çok cansız. Ayaklarında hiç bir sorun gözükmüyor gözle baktığımızda.Kuş sanırım 3 yaş civarlarında Ne yapabilirim?

Bu dün geceki hali: [​IMG]

Bunlarda şimdi:[​IMG]

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Çok güzel bir erkekmiş inşaallah düzelir :( Ben bir şey anlamadım umarım bilgili olan kişiler biran önce yazar çok çok geçmiş olsun

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar bir kuş neden kafasını yukarda tutar sürekli?

4. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Üzüldüm doğrusu ama vitamin takviyesinde bulun. fakat vitamin seçerken vitamin içeriğinin a-b-c-d-e şeklinde değil de b1 b2 b11 b12 tarzı b sınıfı vitamin içeren vitamin al

Sayfayı Paylaş