Karadeniz Pet

Kaybetmek istemiyoruz

Ekincan EROL

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar 1 muhabbetimiz hasta ve ölmek üzere olduğunu biliyorum ama kurtarabilmek için ne yapmamız gerekiyor size danışmak istiyorum veterinere götüremem çünkü ehliyetim yok ve saat 8 e kadar babamda yok.

Evet kuşumuzun 1 haftadır sol ayağını gerek duymadıkça kullanmıyordu bizde krem sürdük ve son 3 gündür eskisi gibi düzelmişti fakat bugün okuldan geldiğimde kafesin tabanında kafasını yukarı kaldırmış köşede duruyordu. Elimi uzattım canlandı biraz tüneğe çıktı ama yine ayaklarında bir sorun vardı ve tünekte ancak gagası yardımıyla dönebiliyordu. Dışarı çıkarttım eskisi gibi uçtu yürümeside normaldi ama çok cansız. Ayaklarında hiç bir sorun gözükmüyor gözle baktığımızda.Kuş sanırım 3 yaş civarlarında Ne yapabilirim?

Bu dün geceki hali:
wM3py9.jpg

Bunlarda şimdi:
xGORk3.jpg

KZPkVo.jpg

Çok güzel bir erkekmiş inşaallah düzelir :( Ben bir şey anlamadım umarım bilgili olan kişiler biran önce yazar çok çok geçmiş olsun

Arkadaşlar bir kuş neden kafasını yukarda tutar sürekli?

Üzüldüm doğrusu ama vitamin takviyesinde bulun. fakat vitamin seçerken vitamin içeriğinin a-b-c-d-e şeklinde değil de b1 b2 b11 b12 tarzı b sınıfı vitamin içeren vitamin al

Geri