Karadeniz Pet

Kayıp muhabbet kuşu

Berkan PEKBİLEK

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 1 ay önce muhabbet kuşum bir anlık dalgınlıktan ötürü kaçmıştır.Yalova çiftlikköyde oturuyorum.Bu civarlarda gören duyan bilen varmıdır acaba.

yavru - YouTube

Kuş budur arkadaşlar.Biraz zor bulunması ancak ümidimi kesmedim.

Konuyu özür dileyerek yanlış yere açmış olabilirim.

Berkan kardeşim inşallah bulunur ama eğer dışarda kalmışsa çoktan ölmüştür ama biri görüp kendi evine almışsa yaşıyordur.Sen etrafında apartmanda yaşayan insanlara sor bence .

İnş. bulunur kardeşim birdahaki sefere de daha dikkatli olursun üzülmemek için.

Zor bir durum cok cok gecmis olsun. Umarim bulabilirsiniz.

dostum alt komsuna karsı apartmana sorun yoksa çoktan sindirilmiştir =(

Kuşum benim için özellikle anneannem için çok değerliydi. Civarda arayıp sormadığım yer kalmadı. Hiç ümidim yoktu açıkçası bulunacağına dair ama belki birisi evine almıştır diye ümitlenmiştim halende ümitliyim. Bi elimde fotoğrafla gezmediğim kaldı o derece :(

bu mevsimde dışarıda birkaç saatten fazla hayatta kalmaları maalesef mümkün değil. çok iyi uçucu olmadıklarından ötürü de kediler ve kargaların ilk hedefleri oluyorlar. sizin için çok üzüldüm

Berkan kardeşim inşallah bulursun senin adına üzüldüm inanki .

geçmiş olsun aradan uzun zaman geçmiş

yazık be kardeşim.bu şekilde ki kuşların ölümüde hayal kırıklığı ve korku içinde oluyor.o dediğin ufak dikkatsizlik işte buna neden oldu.neyse geçmiş olsun yinede

Derdini en iyi anlayanlardan biri de benim arkadaşım,bu yıl içinde ben de evcil oğlumu kaçırdım. Her yolu denedim bulabilmek için,etrafa kayıp ilanları yapıştırdım hatta ama ertesi gün ilanların hepsi sökülüp atılmıştı maalesef, insanların duyarsızlığı ya da sevgisizliği yüzünden pes ettim.Ben de çaresiz yeni bir yavru aldım,onunla avunuyorum. Ama tüm kalbimle dilerim ki sen inşallah bulursun.

Geri