petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kayseri de İkamet Edenler ile Buluşabiliriz

Konusu 'Yarışmalar Etkinlikler ve Buluşmalar' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, Kayseri de ikamet eden arkadaşlar ile buluşabiliriz. Çay-kahve içip sohbet muhabbet edebiliriz.

Ben hem Kanarya Sevenler Forumu adına hemde Muhabbet Kuşu sitemizin adına ziyarette de bulunmak isterim üretimhanenizi - petshopunuzu vs. Sitemizde [MENTION=1090]Harun DURMUŞ[/MENTION] ağabeyimi ziyarete gittim. Saygı duyduğum ve çok sevdiğim bir ağabeyimdir, kuşları olsun üretimhanesi olsun herşeyi ile mükemmel..

Uzun uzun makale yazmak isterim sizler hakkında, Kayseri / Kocasinan / Yeni Mah.de ikamet ediyorum.

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu canlıların en sevdiğim yani yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar şimdiden kolay gelsin ve hoş sohbetler

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Güzel bir düşünce ,bu hobinin yayilmasi icinde faydali.
    Şuanda Istanbul da olsak ta Kayseri liyim bende.

4. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Aynen bende Şırnak'tayim ama kalbim Kayseri de. Hayırlısı olsun toplanabilirsiniz inşallah

5. mozgun1970

mozgun1970 New Member

Beğenileri:
    0
    Selam bende kayseri deyim.hobi olarak yapiyorum.2 aydir kuş besliyorum.ama şimdiden 6 çift muhabbetim,4 çift kanaryam,2 çift goldian finch,1 çift whydah ispinozum var

6. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Abi bende Kayseriliyim ama ancak bu yaz orada olurum yazın toplanırsanız gelirim:) yani şuan Elazığdayım burdan bütün hemşerilerime selamlar...

7. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Sadece Kayseri için demiyorum, bu tür ziyaretler oldukça güzel olur. Samimi ortam yaratır insanlara, dediğim gibi görüşmek isteyen kişiler ile buluşurum ben üretimhane/hobihane vb. yerlere ziyarete gidebilirim.

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] Benim Kayseri'ye geldigimde yanina gelecegimi biliyorsun kardesim.

9. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Gökhan ağabeyim, kapım sonuna kadar açıktır. Teklif yok biliyorsun dilediğin zaman gel her zaman kapım açıktır ağabeyim.

10. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kardesim bilmez miyim. Senin yerin baska biliyorsun. Ayni seyler senin icinde gecerli.

11. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun ağabeyim, sağ ol var olasın.. Çok teşekkür ediyorum..

12. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba, başlığı açmanıza sevindim açıkcası iletişime geçmeye çekinmiştim.Ziyaret edebileceğim üretimhanesi olan kayserililer varsa damızlık erkek almayı düşünüyorum.Tanıdığım hobici yok, petshoptan aldım deyince de topa tutuyorlar burada.Gerçi kimene de güzel bir kuş almak istiyorum.

13. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Eğer yerli, çekoslavak vb. tarzda kuş aramıyorsanız Show Jumbo ve Jumbo üreticisi Harun Durmuş ağabey var, onu kesinlikle önerebilirim. Kuşları oldukça sağlıklı ve sağlamdır.

14. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    güzel bi düşünce tebrikler :D

Sayfayı Paylaş