petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kayseride Hollanda aranıyor yardım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    bildigi bir üretici yada petshop olan varmı

2. Tevfik AKTUNÇ

Şimdi öyle bir yazıyorsunuz ki sizi anlamıyorum.
    Hollanda arıyorum, ne hollanda? Erkek mi? Dişi mi? Kaç yaşında? Bu bilgileri verin bizlereki yardımcı olalım.

3. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    hollanda yavru erkek arıyorum. mümkünse mavi. kayserili bi üretici var sitede bi kaç yerde forumda gördüm ancak Hollanda varmı elinde bilmiyorum bugün arıcam onuda. sizin bildiğiniz bi yer varmı.

4. Tevfik AKTUNÇ

Hollanda yok ama; ingiliz, jumbo, yerli, çek vs. üreten tanıdıklarım var.

5. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    hmm. siz bilirsiniz bi ingiliz aldım ancak diğer kuşlara nazaran baya hantal oyuna felan yanaşmıyor boyutu büyük olduğundan sanırım bu normal midir. yoksa benim inglizdemi sorun olabilir.

6. Tevfik AKTUNÇ

İri kuşlar diğer kuşlara göre daha hareketsiz olurlar, ama kızışma dönemlerinde hareketlenirler :)

7. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Bu yavrular uygunmu?

BABA
    ANNE

8. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0

9. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Valla o kuş mavi gri karışık Erkek daha yuvada zeten 25-30 günlük

10. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    mavi olsa hiç beklemem gelip alırım ama bişey danışayım. Gri kuşlar evcilleştirilebilmekle birlikte diğerlerine nazaran biraz yabani olur deniliyo haklılık payı varmıdır

11. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    :) Kuşun rengiyle onun hiçbir alakası yokki... Kuş erkek olması önemli ve o kuşta erkek.
    Yuvadan çıkar çıkmaz aldığınız kuş zaten otomatikmen size alışacaktır.
    kuş 10-15 günlükken tüyleri koyu mavi çıktı. Sonradan griye çalan tüyler çıktı.
    Ama mavi gri aası bir renk. Koyu mavi diyebiliriz.

12. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Katılıyorum şimdi bulduğum bi video var gri bi kuş forumdada paylaşacağım birazdan. Çok hurafe bilgiler var sitelerde onlar kafamı karıştırdı. kuş yem kırmayı ne zaman öğrenir ve ne kadar istiyosunuz il dışından gelip alacağım :)

13. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Kayserideyim ben zaten. Siz Kayseri yazınca yardımcı olmak istedim. 3-5 günden yuvadan atlar bu yavru. Eğitim için %100 bu kuş size uygun olur. Fiyat konusunu görüşürüz. Kuşlar kaliteli kuşların yavrusu.

14. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    bu hafta sonu müsaitim hatta cuma gün. yem kırmayı öğrenmiş bi kuş yuvadan hemen çıkar mı yani yem kıramıyosa kabuksuz yemle felan idare edebilirmiyiz.

15. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    İnşallah. Cuma günü bende tam gün müsaitim. Kuşu görünce zaten beğenirsiniz.
    Beni ararsanız görüşürüz... Telefon numaram profilimde yazıyor görüşmeden 1 saat önce
    ararsanız ben üretimhaneye geçerim

16. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır inşallah aldım numaranızı. ancak şu yem kırma işini nası halledecez kuş öğrendimi nasıl beslicez.

17. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Valla siz gelince bakarız. Kuş kendini kurtarmış olabilir de...olmayabilir de...
    Olmazsa 2-3 gün sonra alırsınız alamazsanız da ben gönderirim. Yem kırmayı öğrenmiş olur inş.
    Yoksa bisküviyi falan ezerseniz kafesin tabanında o onları yer...Tüyünü tamamladı çünkü iyice.
    2 gün var daha 2 günde biraz daha gelişir...

18. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    yollama ihtimaliniz varsa ben hiç gelmeyeyim yem kırar kırmaz siz yollarsınız. otobüsler bu işe ne diyo canlı mal sonuçta. kayseriye 1buçuk saat uzaktayım hava soğuk olursa sıkıntı olurmu otobüste. ?

19. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Bi sıkıntı olmaz yollarım... Siz ödemenizi yaparsınız bende kuşu yollarım... Ama ben görüp alayım derseniz gelip alabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:29 --

Bu arada kuşun 1 hafta önceki resimlerini buldum ordaki rengini göstermek istedim.

20. Efe Çalışkan

kuşların çok kalite kardeşim arkadaşın talip olduğu yavruya bende bayıldım hayırlı olsun ıkınızede

Sayfayı Paylaş