Karadeniz Pet

kayseride Hollanda aranıyor yardım?

general1034

Meraklı Üye
bildigi bir üretici yada petshop olan varmı

Şimdi öyle bir yazıyorsunuz ki sizi anlamıyorum.
Hollanda arıyorum, ne hollanda? Erkek mi? Dişi mi? Kaç yaşında? Bu bilgileri verin bizlereki yardımcı olalım.

hollanda yavru erkek arıyorum. mümkünse mavi. kayserili bi üretici var sitede bi kaç yerde forumda gördüm ancak Hollanda varmı elinde bilmiyorum bugün arıcam onuda. sizin bildiğiniz bi yer varmı.

Hollanda yok ama; ingiliz, jumbo, yerli, çek vs. üreten tanıdıklarım var.

Hollanda yok ama; ingiliz, jumbo, yerli, çek vs. üreten tanıdıklarım var.

hmm. siz bilirsiniz bi ingiliz aldım ancak diğer kuşlara nazaran baya hantal oyuna felan yanaşmıyor boyutu büyük olduğundan sanırım bu normal midir. yoksa benim inglizdemi sorun olabilir.

İri kuşlar diğer kuşlara göre daha hareketsiz olurlar, ama kızışma dönemlerinde hareketlenirler :)

Bu yavrular uygunmu?

923108_817700578246882_752820152_n.jpg

1502524_817700601580213_1583786781_n.jpg

BABA
1619627_817700511580222_1019864152_n.jpg

ANNE
1779345_817700531580220_963836898_n.jpg

:) Kuşun rengiyle onun hiçbir alakası yokki... Kuş erkek olması önemli ve o kuşta erkek.
Yuvadan çıkar çıkmaz aldığınız kuş zaten otomatikmen size alışacaktır.
kuş 10-15 günlükken tüyleri koyu mavi çıktı. Sonradan griye çalan tüyler çıktı.
Ama mavi gri aası bir renk. Koyu mavi diyebiliriz.

:) Kuşun rengiyle onun hiçbir alakası yokki... Kuş erkek olması önemli ve o kuşta erkek.
Yuvadan çıkar çıkmaz aldığınız kuş zaten otomatikmen size alışacaktır.
kuş 10-15 günlükken tüyleri koyu mavi çıktı. Sonradan griye çalan tüyler çıktı.
Ama mavi gri aası bir renk. Koyu mavi diyebiliriz.

Katılıyorum şimdi bulduğum bi video var gri bi kuş forumdada paylaşacağım birazdan. Çok hurafe bilgiler var sitelerde onlar kafamı karıştırdı. kuş yem kırmayı ne zaman öğrenir ve ne kadar istiyosunuz il dışından gelip alacağım :)

Kayserideyim ben zaten. Siz Kayseri yazınca yardımcı olmak istedim. 3-5 günden yuvadan atlar bu yavru. Eğitim için %100 bu kuş size uygun olur. Fiyat konusunu görüşürüz. Kuşlar kaliteli kuşların yavrusu.

bu hafta sonu müsaitim hatta cuma gün. yem kırmayı öğrenmiş bi kuş yuvadan hemen çıkar mı yani yem kıramıyosa kabuksuz yemle felan idare edebilirmiyiz.

İnşallah. Cuma günü bende tam gün müsaitim. Kuşu görünce zaten beğenirsiniz.
Beni ararsanız görüşürüz... Telefon numaram profilimde yazıyor görüşmeden 1 saat önce
ararsanız ben üretimhaneye geçerim

tamamdır inşallah aldım numaranızı. ancak şu yem kırma işini nası halledecez kuş öğrendimi nasıl beslicez.

Valla siz gelince bakarız. Kuş kendini kurtarmış olabilir de...olmayabilir de...
Olmazsa 2-3 gün sonra alırsınız alamazsanız da ben gönderirim. Yem kırmayı öğrenmiş olur inş.
Yoksa bisküviyi falan ezerseniz kafesin tabanında o onları yer...Tüyünü tamamladı çünkü iyice.
2 gün var daha 2 günde biraz daha gelişir...

Valla siz gelince bakarız. Kuş kendini kurtarmış olabilir de...olmayabilir de...
Olmazsa 2-3 gün sonra alırsınız alamazsanız da ben gönderirim. Yem kırmayı öğrenmiş olur inş.
Yoksa bisküviyi falan ezerseniz kafesin tabanında o onları yer...Tüyünü tamamladı çünkü iyice.
2 gün var daha 2 günde biraz daha gelişir...

yollama ihtimaliniz varsa ben hiç gelmeyeyim yem kırar kırmaz siz yollarsınız. otobüsler bu işe ne diyo canlı mal sonuçta. kayseriye 1buçuk saat uzaktayım hava soğuk olursa sıkıntı olurmu otobüste. ?

Bi sıkıntı olmaz yollarım... Siz ödemenizi yaparsınız bende kuşu yollarım... Ama ben görüp alayım derseniz gelip alabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:29 --

Bu arada kuşun 1 hafta önceki resimlerini buldum ordaki rengini göstermek istedim.

1655842_817746744908932_666865461_n.jpg

1546210_817746751575598_1691086269_n.jpg

kuşların çok kalite kardeşim arkadaşın talip olduğu yavruya bende bayıldım hayırlı olsun ıkınızede

Geri