petshop

Kayseriden 1 yaşlarında dişi kuş arıyorumm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Faruk KILIÇ tarafından 13 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    1 yaşındaki erkek muhabbet kuşuma 1 yaşlarında dişi eş arıyorum.Beyaz olması tercihimdir.Kuşu olan arkadaşlar varsa irtibata geçelim.

2. Emre Özcan

Üye

Beğenileri:
    20
    hocam bende kayseride oturuyorum ( hürriyet mahallesi )
    talas da kuş cennettim adında bir yer var on numara kuşları var her cins de var oradan gidip eş seçmelisiniz , kesinlikle çarşıdaki dolandırıcılara gitmeyin.

dediğim yer talas belediyesinin hemen dibinde , tranvaya binerseniz eğer talas aracına belediye durağında inmeniz yeterli hemen karşıda yukarıda görünüyor.

3. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Çok teşekkürler kardeşim biliyorum dediğin yeri görmüstüm daha önce bahçelievlerin orada yakın.Fiyatları ortalama ne kadar biliyor musun?

#3 Faruk KILIÇ, 13 Şubat 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Şubat 2016
  4. Emre Özcan

Üye

Beğenileri:
    20
    carşıdakileri biliyorsundur dolanrıcılar coğu yalan dolanla satmaya calışıyorlar ,
    bu dediğim yerdeki kuşlar biraz pahalı bunuda belirteyim , kuşların rneklerinden görebilirsin zaten dediğim yerin sitesi bak

sitesi : Kuş Cennetim Pet Shop - Kurumsal

facebook: https://www.facebook.com/KuscennetimPetShop

facebookta kuşların resimleri var reklerine bak bir

#4 Emre Özcan, 13 Şubat 2016
    Son düzenleme: 13 Şubat 2016
  5. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Bügün kayseri park taydım oaradan baktım alacaktım ama zaten adama gıcık oldum resmen bir sürü yalan söyledi gıcık oldum almadım.

6. Emre Özcan

Üye

Beğenileri:
    20
    boşver alma oralardan buradaki kuşlar çok iyi resimlerine bak anlarsın ne kadar canlı olduklarını , carşıdakilerin coğu yerli kırması gibiler. safkan değiller

7. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Bir bakayım saf beyaz renk almak istiyorum sen aldın mı oradan nereden tanıyorsun?

8. Emre Özcan

Üye

Beğenileri:
    20
    aldım ben hollanda , uzun zaman olmuştu 1 ay sonra tekrar alacağım 1 cift almayı planlıyorum , tanımıyrum :D denk geldi bütün kuşcuları dolaştım en sonunda bulmuştum
    buradaki kuşların her rengi var , ama saf beyaz albino almak istiyorsun sanırım albino alsan bile yavrular tamamen beyaz cıkmıyor eğer yavruları beyaz olsun istiyorsan ,
    kuşları ithal oalrak getirtiyorlar kayseride yok bu cins kuşlar büyük ihtimal ankara yada başka yerden getirtiyorlar.

#8 Emre Özcan, 13 Şubat 2016
    Son düzenleme: 13 Şubat 2016
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş