Karadeniz Pet

Kederliyiz...

speedy_one

Meraklı Üye
Yad etmek için son fotolar...

sgm1x.jpg

Çok üzüntülüyüm arkadaşlar,evcil oğluşumuz Çapkın evden kaçtı bugün. Öğleden beri durup durup ağlıyom ya :(

Son düzenleme:
o durum kötü olur işte :( Geçmiş olsun..

İnsan hep bekliyor gerçekten.. Benim de yavrum kactığında 3 gün gözüm dısarları aradı gelir diye.. İnsAllah iyi birine gitmiştir.

Teşekkürler Serkan Bey, böylesi bi kuşu eğitemeyiz bi daha. Kuşu tanıyanların hepsi yıkıldı. Her yerde hatırası var derler ya,olayımız o. Hayvan hayvan gibi değildi ki, insan gibiydi.

İnsan hep bekliyor gerçekten.. Benim de yavrum kactığında 3 gün gözüm dısarları aradı gelir diye.. İnsAllah iyi birine gitmiştir.

Aynen öyle Cihat Bey, eşimle oturduk dertleşiyoruz babam ve oğlum replikleri kullanarak '' karanlıktan da korkar zibidi,kendine bi ev bulsa bari'' diye.

Zaten bazen öyle oluyorlar ki zamanla evden birisi gibi içimize aramıza giriyorlar ve onları kaybettiğimizde çok hüzün veriyor..

Aynen öyle Cihat Bey, eşimle oturduk dertleşiyoruz babam ve oğlum replikleri kullanarak '' karanlıktan da korkar zibidi,kendine bi ev bulsa bari'' diye.

Hayırlısı olur insAllah ustam. Olmadı yeni bir yavru almanızı öneriyorum. En azından buna benzer bir sey olsun veya daha farklısı..

Yokluğu çok belli oluyo diye dişimize bi erkek alıp geldik, hatta az önceki msjlarımdan birinde ırkını sordum. İsim bile koymadık kuşa, kuşluğunu bilsin bizi üzmesin diye.

kardeşim geçmiş olsun acını anlıyorum :( 3 gün önce bende kuşumu kaybettim. yeri çok belli oluyor. gidip geliyorum boş kafesi görüyorum içim gidiyor içim. kafeside kaldırdım bu yüzden. umarım bi mucize olurda geri döner.. :(

Geçmiş olsun ..

İnşallah birine ulaşabilmiştir.2 gün öncede bizi kuş bağırarask camlara doğru uçuyordu.Bir başka muhabbet kuşuyla karşılıklı bağırıyolardı.Az sonra baktımki mavi bir muhabbet kuşu serçenin peşine takılıp gitti.

Çok zor bir durum gerçekten, hiç muhabbet kuşum kaçmadı ama düşününce gerçekten zor bir durum.

İnşallah birine ulaşabilmiştir.2 gün öncede bizi kuş bağırarask camlara doğru uçuyordu.Bir başka muhabbet kuşuyla karşılıklı bağırıyolardı.Az sonra baktımki mavi bir muhabbet kuşu serçenin peşine takılıp gitti.

Bizim ki kuş peşine takılacak cinsten değildi,insan peşinde koşardı,serseriydi azcık. Kesin bi insan denk getirip gidip kafaya konmuştur bunun,o da yakalamaya kalkmadıysa haydi haydi alıp götürmüştür,vallahi dün gece gözüme uyku girmedi yaa,napıyo şimdi zibidi inşallah dişarda kalmamıştır diye.

Çok zor bir durum gerçekten, hiç muhabbet kuşum kaçmadı ama düşününce gerçekten zor bir durum.

Bildiğiniz gibi değil Tevfik Bey,ölmesi de çok zor onu da yaşadım ama hani öldüğü zaman artık var olmadığını biliyosun,ona benzer yavrular var mı acaba diye kolaçan ediyosun. Kaçınca sağ mı ölü mü bilmiyosun, bi de kafa sürekli havada, ağaçlarda,kuşların peşinde,sıkıntı oluyo biraz dış görünüşte.

Gecmiş olsun

YAD ETMEK İÇİN SON FOTOLAR

sjn2k.bmp
[/IMG]

sjndd.bmp

Geri