Karadeniz Pet

Kederliyiz...

sjnhw.bmp

sjnkq.bmp

sjnmx.bmp

sjnpv.jpg

Arkadaşlar,ikide birde konuyu yineleyip duruyorum ama bir mubişsever olarak halimden en iyi siz anlarsınız. Konuyu okuyupta geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler, benim gibi kaybı olan arkadaşlara ben de geçmiş olsun diyorum. Ve çapkın serisi burda bitiyor. Nasip başka muhabbetlere artık. Başka konularda görüşmek üzere arkadaşlar.... Doldur meyhaneci!

Çok geçmiş olsun çok iyi eğitmişsiniz resimlerden anlaşılacağı üzere umarım yeni kuşunuzda kaybettiğiniz kuşunuzu aratmaz size

Sağolun,öyleydi ama yapacak bişey yok.

çok çok geçmiş olsun yerinizde olsam tek tek evleri dolaşırdım.. bu kadar eğitimliyse yakın yerlkerde balkonda gördüğü birine bile konar... çok uzağa gideceğini düşünmüyorum.. bir kere benimde kaçmıştı çocukken aradım taradım ev ev gezdim 150 metre ilerde bi evde buldum 1 gün sonra

Aslında ev ev dolaşmayı düşünmüyor değiliz,hatta fotoğrafını bastırtıp kayıp ilanı yazılarıyla sağa sola asmayı bile düşünüyoruz. Ama yakalayan kişinin o ilanı görüpte eğitimli bi kuşu vermek isteyeceğini de zannetmiyorum :( Yine de şansımızı denemek lazım aslında.

Siz yine de ev ev dolaşın derim bu canlıları seven bu konu da yalancı olamaz siz eğitmişsiniz o kadar

Öyleyse vakit geçirmeden bişeyler yapmak lazım, teşekkür ederim Kürşat Bey, hiç umudum yoktu ama birazcık olsun umutlandım, şansımıza deyip çıkıcaz.

merak etmeyin inşaallah başka bir canlı tarafından yem olmamıştır yoksa bunlar aynı çevrede uçup duruyorlar 1 2 km uzağa gideceğini sanmıyorum sizin mahalle aşağı veya yukarı mahalle de bir yerlerdedi eğitimli ya bu durum daha da iyi.. eğitimsiz agresif olsa mesafe uzardı

Geri