petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kedi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali sağlam tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Arkdaşlar yavru kedi kuşlarla bir arada beslenirse, kedi büyüdüğünde bir sorun olabilir mi ?

2. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Küçükken de olabilir, doğası gereği de büyüyünce de olacaktır.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Büyük ihtimalle sorun çıkacaktır.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Olmayabiliyor alistiranlar vardı ama siz evde yokken büyüyünce ne olur bilemem

5. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Bence o riski almaya degmez sonucta kedilerin dogasi belli

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Cevaplar için teşekkürler

7. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    13
    Benim evde bir çift muhabbet kuşu var, eve alışan bir kedimde var. Muhabbet kuşlarını ilk aldığım zaman kediyi odaya geçirdim hemen muhabbet kuşlarını avlamak için pusuya yattı. Birkaç defa kızdım ona, daha sonra ki günlerde yine geçirdim aynı şekilde pusuya yatıp onları avlamak istedi. Tekrar kızdım şu anda aynı odaya geçiriyorum kedi eski yaptığı gibi onları avlamak için uğraşmıyor. Kuşlar kafesteyken odadan çıkıyorum ve kediyi çaktırmadan gözütliyorum kedi kuşların yanına bile gitmiyor olduğu yerde kıvranıp yatıyor.

Kediler akıllı hayvanlardır. Özellikle küçükken eğer eğitirseniz, muhabbet kuşuna her yaklaştığında onu azarlarsanız alışacağına ve ellemeyeceğine emin olabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş