Karadeniz Pet

Kedinin elinden kurtardığım yavru muhabbet kuşu

Maşallah kirloş gayet sağlıklı olmuş ve çok sevimli olmuş tatlı KIZIMIZ :)

Yorumlarınız için teşekkürler.... Tamam dişi diyoruz o zaman :) Gerçi hep cep telefonuyla çekim yaptım. Bir de profesyonel makina ile çekip burun rengini tam olarak yansıttığım bir foto da koyarım.

@Erdal Arıcan Kuş kendine geldiği günden beri omuzdan baştan inmiyor. Yani sürekli dışarıda, kafesin kapısı açık kendi girip çıkıyor. Ele alışkın. Isırma huyu falan hiç yok ...

Kocaman kocaman maşaallah büyük geçmiş olsun

Yorumlarınız için teşekkürler.... Tamam dişi diyoruz o zaman :) Gerçi hep cep telefonuyla çekim yaptım. Bir de profesyonel makina ile çekip burun rengini tam olarak yansıttığım bir foto da koyarım.

@Erdal Arıcan Kuş kendine geldiği günden beri omuzdan baştan inmiyor. Yani sürekli dışarıda, kafesin kapısı açık kendi girip çıkıyor. Ele alışkın. Isırma huyu falan hiç yok ...
Ozaman tamamdır ısırma huyu olmamasıda harika büyük sevaba girdiniz yav,bizim dişi var koparıyor resmen omzumu kulağımı neresi olursa ısırıyor ama biz onu seviyoruz alıştık ısırma acısı bile tatlı geliyor sanki öyle kabullendik,kuşçudan almıştık onu sahibi vermiş herhalde ısırıyor diye bende aldım ısırmasınıda kabullendik besliyoruz çok sert bir kuş erkeğide var bir gagada hayvanı yere seriyor nasıl yavru alıcağım bilmiyorum,yavrularıda darma duman etmez inş:)

yazık cok ıslanmıs sanırım kirlenmiş önce ılık bır suyla arındırın sonra güzel vitamin ve maama ile bakım şart

yazık cok ıslanmıs sanırım kirlenmiş önce ılık bır suyla arındırın sonra güzel vitamin ve maama ile bakım şart
@g0rky06 gördüğünüz fotoğraflar bulduğum güne ait. Yani yaklaşık 2 ay öncesi. Son fotoğraflarını da ekledim ilerleyen mesajlarımda, oradan bakabilirsiniz.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@g0rky06 gördüğünüz fotoğraflar bulduğum güne ait. Yani yaklaşık 2 ay öncesi. Son fotoğraflarını da ekledim ilerleyen mesajlarımda, oradan bakabilirsiniz.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gördüm güzel kursagı da baya dolmus

Geri