Karadeniz Pet

Kelime haznesi daha artar mı?

ClydeShelton

Meraklı Üye
Yaklaşık 7 aylık erkek kuşum 4 kelime konuşuyor bu sayı bu zamandan sonra daha da yükselir mi yoksa biraz geç mi kaldım ilk zamanlar cok ilgileniyordum konuşsun diye sonra pek ilgilenemedim

Sayısını dogru bir egitimle artdirabilirsinoz tabikide 7 ayda cok gec kalinmis bir sure degil bence

Hocam benim kuşum 10 yaşında 6 kelime biliyordu 7.yi daha yeni öğrendi sen ilgilenirsen her türlü öğrenir bence :)

Tabiki artar. Yeterki konuş ilgilen öğrenmeisni istemediğin kelimeyi bile kapar :) o yüzden dikkatli konuş :)
Zaten kuş 3-4 aylıkken bailıuor konuşmaya. Benim kuşumda 7 aylıkken en fazla 10 kelime biliyordu. 1.5 yaşında 44 klime biliyor

Sayısını dogru bir egitimle artdirabilirsinoz tabikide 7 ayda cok gec kalinmis bir sure degil bence
Tabiki artar. Yeterki konuş ilgilen öğrenmeisni istemediğin kelimeyi bile kapar :) o yüzden dikkatli konuş :)
Zaten kuş 3-4 aylıkken bailıuor konuşmaya. Benim kuşumda 7 aylıkken en fazla 10 kelime biliyordu. 1.5 yaşında 44 klime biliyor
Öğretmediğim kelimeyi söyleyince şaşırdım konu açtım zaten :) ilgileniyorum fakat eskiden hergün 30 dakika falan parmağıma alır konuşurdum şuan pek vaktim olmadıgından eskisi gibi ilgilenemıyorum

Geri