petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kelime öğretme ve cinsiyet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lordyarkan tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Lordyarkan

Herkese iyi akşamlar benim kuşum 1 ay civarında kafasının arkasındaki tüylerin bir kısmı daha çıkmadı diken gibi :D

hangi kelimelerle başlamalıyım ve telefona söyleyeceğim kelimeleri kaydedip dinletmekmi daha mantıklı akşamları yoksa ele alıp söylemek mi daha iyi parmağıma gelen kadar telefon mantıklı gibi geldi ?

diğer bir sorum aldığım erkek kuştu cere rengi pembe gibi erkek demi?

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ceresi pembe ise erkektir ( delik yerlerin etrafı beyaz değilse ) . kuşunuza kendiniz ögretseniz daha iyi olur tabi.

3. Yılmaz Ç.

O tüyler çıkar merak etmeyin. Resim atarsanız cinsini söyleriz.

4. Lordyarkan

netden araştırınca erkek çıktı koyu pembe bir önceki kuşum dişiydi burun deliklerin etrafı normal pembe yani cere ile aynı dikkatli bakınca:D

peki çifti satıp kuşu aldım yarın temizlicem tabi kuş kafesin içindeyken öyle sarsıntılı bir şekilde olmuyor temizleme zaten ondan sonra asıl yerine koyucam pazartesimi başalyım yoksa o gün başlamalıyım mı ?

tüneğe çıkmak için nasıl uğraştı sonunda çıktı inmiyor artık :D

birde ayna olması lazımmı salıncaklı konuşması için gereklimi gereksizmi yoksa kapatıcam ayna ile :D

5. Burak Boyacı

ayna olmalı bence onu baskası sanıp konusabilir.

6. Sevtap DERİN

Ayna olmamalı. Sizinle ilgilenmez. Aynadaki yansımasını başka kuş sanarak onunla ilgilenmeye başlar. Ayrıca psikolojileri için sağlıklı değil.

7. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kendi oglumdan gozlemledigim kadariyla zihinleri sabahlari daha acik oluyor ve ogrenmeye daha cok konsantre oluyorlar. Kusunuza en fazla 2 heceli bi kelimeyi tekrarlayarak baslayabilirsiniz. Icinde s c p harfleri olan kelimeleri daha rahat soyluyorlar. Mesela askim kelimesi baslangic icin ideal.

8. Lordyarkan

hm anladım teşekkürler

9. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşmayınca bi dert konuşunca bi dert benim erkek susmuyor artık cicikuş aşkım babacık şekercim(dişi kuşun adı) kim gelmiş ,öpücük şimdi de kendi ismi olan paşayı öğretcem :):)

Sayfayı Paylaş