Karadeniz Pet

Kelliğe Çare Varmıdır?

Yavrular cere rengi dönmezse erkek gibiler hayırlı olsun

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi erkek bakmadı bugün kontrol ettim kursakları boş, nerdeyse beni yiyecekler, halbuki hep erkek bakıyordu

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi erkek bakmadı bugün kontrol ettim kursakları boş, nerdeyse beni yiyecekler, halbuki hep erkek bakıyordu

İlk birkaç gün bende de aynı oldu.. Sonra yediriyor. Eğer biraz tüylenmişlerse kafesin içine koy yavruları (ızgara olmasın) onlar öttükçe dayanamaz besler. :)

İlk birkaç gün bende de aynı oldu.. Sonra yediriyor. Eğer biraz tüylenmişlerse kafesin içine koy yavruları (ızgara olmasın) onlar öttükçe dayanamaz besler. :)

Az kaldı yuvadan atlayacaklar, bunu baştan söyleseydin, yemde dökeyim altlarına belki kırmaya başlarlar

Az kaldı yuvadan atlayacaklar, bunu baştan söyleseydin, yemde dökeyim altlarına belki kırmaya başlarlar
Yavrusunun tüylerini yolan ebeveynler için eğer Cannibalizm (Tüy yeme hastalığı) varsa Catosal %10 enjeksiyonluk çözelti öneriliyor Ali İsmail hocam. Kullanmadım ama Google'da arama yaparak kullananların deneyimlerini okuyabilirsiniz. Tüylerin çabuk çıkması için de Depomin oral çözeltiyi okudum bir kaç yerde ve forumda da bir arkadaş bana tavsiye etmişti. Kullanmama gerek kalmadı, yavruların tüyleri bir süre sonra çıktı ama aklınızda olsun. Geçmiş olsun.

Yazık bebislere :( yem aspur mama serpin yere bence yerler artik .

Depomin benim bi kuşun tüy problem ini halletti
diğerleri nede veriyorum arada gözle görülür
fark var renk parlaklık bunada fayda olur gibi

Geri