petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kendi cabalarımda beslediğim yavrular

Konusu 'Güvercinler' forumundadır ve Hakan Kuş tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Kuş

altdakı yavruların hali vahım daha yumurtadan cıkalı 6 gun oldu kumese hırsız gırıp anne ve babalarını gotrmuş bense yavruları buyutmeye calısıyorum.Benım vıcdanım rahat hıc bır kuşumu atmadım hasta dıe hep büyütmeye calışıyorum 4 gundur bende yavrular ve gayet saglılılar ....

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Çirkinler sizi :) MaşAllah.

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    anam bunlar ne çikin :) maşallah

4. Tuan MAKSEL

Masallah nazar değmesin

5. Selahattin GÖKTAŞ

o tiplere ölürüm yaa :) maşallah bende geçen yıl yuvadan düşen yavruyu büyütmüştüm eş bulunca gitti vefasız gelmedi bi daha :) valla zor iş bu kadar yavruyla uğraşmak kolay gelsin :)

6. Hakan Kuş

ptrn kovcak az kaldı iş yeri kuş doldu :) buyudukçe götürüyorum ama hiç eksik olmuyor :)

7. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Arkadaki büyük güvercinler yabanimi postamı yabani gibi geldi bana nasıl alıştırdınız onları helal :)

8. Hakan Kuş

yabaniyle ne işimiz olur :) Macır renklerı benzer

Sayfayı Paylaş