petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kendi kendine kabuksuz yem yapan kuş..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve kaslankral tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    Beyler ilk defa boyle biseyle karsilasiyorum. bu kusu yolda buldum muhabbet kusu ayaklari felcti ucmayida bilmiyodu cok kucuktu 7. Ayimiz oldu ama yeminin kabuklarini kirip birakiyor yani yemlige baksaniz kabuksuz yemmi koyuyosun dersiniz. Hani diycem yemiyor yemezse olur yani. Yemi soyup biriktiriyor yemlikte . acaba neden boyle yapiyor ?

2. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Şaka gibi. Gerçekten ilginç bir durum bence. İnşalah ustalardan bir yorum gelir...

3. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah :)

4. grand ahmet

Beğenileri:
    11
    kuşun geleceğe yatırım yapıyor bidaha kim uğraşacak diyerek yemleri biriktiriyor şaka bi yana ilk defa duydum bunu inşallah çözümünü bulursunuz

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Yemde belki bir sorun olabilir. Yeni bir paket veya başka marka bir yemi deneyebilirsiniz. Eğer hala aynı şeyi yapmaya devam ederse o zaman başka bir yol buluruz. Bu aşamada kuş aç kalmasın diye aspur verebilirsin. Belki onu da kabuğunu çıkarıp atabilir ancak kabuğu kolay çıkarılabildiğinden beki bir kısım yer.

6. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    İnsallah :)

7. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    Aslinda ilk aldigim yem bonnieydi ama cok cesit vardi ve sadece bi tane cesidi yiyordu o normal yemler..bugday. Siyah seyler. Ekmek yemiyodu sadece dari yiyordu ayni markanin sadece darisi cok olani aldim biyle yapmaya basladi ama markasi ayni tadida ayni bilemiyorum ama yiyor yani yemezse coktan ölmüstü :)

8. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    Ustalar Cevap lazım :D

Sayfayı Paylaş