petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kendi yaptığım yem eleme makinam

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve Hüseyin EMMİLER tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Hüseyin EMMİLER

Beğenileri:
    0
    Akadaşlar Merhaba

Bugün uzun zamandır yapmayı planladığım yem eleme makinamı sonunda bitirdim.Test ettim süper çalışıyor valla :)

Yorumlarınızı alabilir miyim?

2. Burak unal
    Gizli

Sistemi tam olarak anlamadım ? bi yardımcı olursan bende yaparım teşekkürler :)

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Elinize emeğinize sağlık
    Güle güle kullanın

4. Hüseyin EMMİLER

Beğenileri:
    0
    Valla parçaları göz kararı kestim. Ama isterseniz yandan görünüş olarak ölçülerini bir kağıda çizip paylaşabilirim. Elenen yemlerin toplanacağı bölümün haznesi için akıllı yemliklerin alt kısmındaki kabuk haznesini referans aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

Teşekkürler Uğur Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Teşekkürler Uğur Bey

5. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    hazır olanlar çok büyük oluyor bende birtane böyle portatif ufak kibar bişey yapmak istiyorum

Sayfayı Paylaş