Karadeniz Pet

Kendim Hakkında

Mehmet Tek

Meraklı Üye
Forumun sıkı takipçisiyim her konuyu okuyup tecrübe edinmye çalışıyorum
bir buçuk ay önceye kadar 1 erkek sultan papağanım ile evimizde tatlı tatlı takılıyoduk annem sağolsun 1 tane muhabbet kuşu yakalamasıyla işler başladı
şuan 4 muhabbet 2 sultan papağanı ile evde bişeyler yapıyorum kendimden bahsediyim
adım mehmet tek 19 yaşındayım ygs mağduruyum şimdilik 1-2 yıl kadar bir yandan çalışıp bir yandan sınava hazırlanıcam hayvanları bütün hayvanları böcekler dahil severim zaten hedefim veteriner olmak.Bilgisayarı ve özellikle kuşlarımla ilgilenmeyi zaman geçirmeyi onlara bişyler yapmayı severim biraz uzun oldu ama bu kadar bide aslen Nevşehirliyim

Son düzenleme:
Hemen hemen aynıyız kardeşim bende ygs mağduruyum ama 17 yaşındayım bu sene inş yapıcaz bişeyler geçen seneki gibi olmicak.Bende böcekler dahil her türlü hayvanı severim özellikle hayvanları incelemeyi severim normaşde biyolog olmak istiyodum ama türkiyede biyolog olunca pek bi iş imkanı yok son 4 5 aydır veterinerlik istiyorum ama bizimkiler karşı çıkıyo illede mühendis illede mühendis hayırlısı artık 2 muhabbet kuşum var onlarla takılıyoz bizde

Hemen hemen aynıyız kardeşim bende ygs mağduruyum ama 17 yaşındayım bu sene inş yapıcaz bişeyler geçen seneki gibi olmicak.Bende böcekler dahil her türlü hayvanı severim özellikle hayvanları incelemeyi severim normaşde biyolog olmak istiyodum ama türkiyede biyolog olunca pek bi iş imkanı yok son 4 5 aydır veterinerlik istiyorum ama bizimkiler karşı çıkıyo illede mühendis illede mühendis hayırlısı artık 2 muhabbet kuşum var onlarla takılıyoz bizde

işallah istediklerine kavuşursun kardeşim bence ne olmak istiyosan o mesleği seç sonuçta o iş ile uğraşıcak olan sensin ailen değil