Karadeniz Pet

kendin yap merdiven sistemi

Necdet ESEN

Paylaşımcı Üye
Ne kadar zor olabilir ki diye basladik el emegi ugrastirici oluyormus neyse 20 tl cepte kaldi ne guzel :)

9EgZYo.jpg
MWoA1k.jpg

Son düzenleme:
Elinize emeğinize sağlık.
Güle güle oynasınlar.

Bu tip aksesuarlar dediğiniz gibi çok uçuk fiyatlara satılıyor. Sizin yaptığınız medivenin de satılanlardan aşağı kalır yanı yok gayet güzel olmuş. :)

elinize sağlık çok güzel olmuş .. nasıl yaptığınızı kısaca anlatırsanız memnun olurum

elinize sağlık çok güzel olmuş .. nasıl yaptığınızı kısaca anlatırsanız memnun olurum

Teşekkür ederim
ahşap çubukları yaynyana koyup aynı hizadan ahşap vida ucu ile deldim
kalın çöp şişleri de hizalı kesip uclarını deliklere girebilecek şekilde hafif yonttum
ahşap çubukların aralarına bu çubukları yerleştirip çekiçle hafif hafif üstten vurunca tam yerleşti oynamayacak şekilde. Üstten ahşap cubuklara ince iki çivi takıp eğdirdim
Basit iş ama uğraştırıcı. Ben yapabildiysem herkes yapar :) kolay gelsin

Ellerinize sağlık, insanın kendi emeği ile yaptığı baskadir;)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elinize sağlık. ama benimki çok fena ya. ağaçtan dal kopardım internette arastırdım nasıl kullanılacağını detaylarıyla her neyse koydum bizimki başladı kemirmeye ince olan dalları resmen silgi gibi koparıp koparıp atıyor. maşallah ağzı da sağlam baya abanıyor. yani bu merdiveni koyarsam 1-2 güne ince kısımlar kalmaz :)

Bu tür şeyleri yaşayan bitek ben miyim ? :)

Ellerinize sağlık, insanın kendi emeği ile yaptığı baskadir