petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kepek ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve pitt83 tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. pitt83

pitt83 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum bu aralar biraz çok kaşınıyor. Önce tüy değişimindendir dedim ama kaşınırken kepek gibi bişeyler de dökülüyo. Tüylerinin arasına bakıyorum bişey göremedim. Gece beyaz örtü de örttüm bit falan görürüm diye yine göremedim. Acaba sıkıntısı nedir biti var da ben mi göremiyorum.

2. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Düşenler ölü deri olabilir. Kaşıntısı var ise ve ortamın sıcaklığı uygun ise banyo verin. Kaşıntısı için iyi gelebilir.

3. pitt83

pitt83 New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım teşekkürler. Peki yapılacak başka birşey var mı ?

4. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Tüylerinin arasına bakabilirsiniz. Özelliklede kanat altına bakın. Bit ve parazit olup olmdığını belirleyin. Ona göre bit spreyi kullanabilrsiniz.

5. pitt83

pitt83 New Member

Beğenileri:
    0
    bir kaç kere baktım kanatlarına da göğsüne de birşey göremedim. Bazen kaşınırken mesela sağ tarafında biryerini kaşırken aniden kafasını sola çevirip çok hızlı şekide o tarafa dönüyor . Gözümle görememiş olsam da acaba diyorum bit mi var bu şekilde yapınca.

6. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Normaldir o banyo suyuna 2-3 damla elma sirkesi damlatınız.

Sayfayı Paylaş