Karadeniz Pet

Kesin dişi mi?

Eylulgunesli

Meraklı Üye

Evet arkadaşlar sorum basit. Kesin dişi degil mi bizim ponçik? Bu arada yeni kafes aldım var ama girmedi içine. Aslında iyi de oldu eşiyle birlikte yeni kafese transfer etmeyi düşünüyorum ben de. Ama cinsiyeti konusunda emin olmak istedim

Bir de ayna kullanmanızı tavsiye etmem

Cere biraz değişik yaw. o mavilik baya baskın. Acaba erkek olabilir mi diye içimden geçirmedi değilim. Ustalar cevaplasın bence. Yoksa basit düşünürsek yüzde 100 dişi derdim.

Maşallah..
Kafesi vakit geçirmeden değiştirin. Boyaları yemiş hep yazık.
Yenisi var haklısınız da iste girmedi içine ben de zorlamadım. Eğer bu kesin dişiyse erkek alıp yeni kafese koyacağım bunu da sonra yanına. Aslında poncik yasli bir akrabamizindi kafes onun eski kuşlarından kalmış. Ama sanirim artık benim oldu:)

Maşallah. İyi günlerde besleyin.
Kuşun keyfini beklersem alışık olduğu kafesi bırakmaz.
Sagolun haklısınız deneyip görmüş oldum. Peki birsey daha merak ediyorum rainbow yavruyu bu Disi ve yanına Nasıl bir erkekle çıkarabilirim böyle birsey mümkün mu?

Cere biraz değişik yaw. o mavilik baya baskın. Acaba erkek olabilir mi diye içimden geçirmedi değilim. Ustalar cevaplasın bence. Yoksa basit düşünürsek yüzde 100 dişi derdim.
Yapmayın ya bir tek siz erkek olabilir dediniz simdi kafam karisti. Çoğu beyaz ceresinin ama mavi yerleri de koyu ben de o yüzden açtım konuyu

Rainbow yavru almanın yolu safkan rainbow takıma sahip olmaktan geçer. Mutlaka başka türlü de rainbow yavru alınabilir Ancak bu iş bilgi, birikim, yeterince damızlık kuş, birkaç nesil uğraşma gerektirir. Yani eldeki kuşa göre alınacak eşten rainbow yavru alma ihtimali yok denecek kadar az.

Evet arkadaşlar sorum basit. Kesin dişi degil mi bizim ponçik? Bu arada yeni kafes aldım var ama girmedi içine. Aslında iyi de oldu eşiyle birlikte yeni kafese transfer etmeyi düşünüyorum ben de. Ama cinsiyeti konusunda emin olmak istedim
dişi

Rainbow yavru almanın yolu safkan rainbow takıma sahip olmaktan geçer. Mutlaka başka türlü de rainbow yavru alınabilir Ancak bu iş bilgi, birikim, yeterince damızlık kuş, birkaç nesil uğraşma gerektirir. Yani eldeki kuşa göre alınacak eşten rainbow yavru alma ihtimali yok denecek kadar az.
Teşekkürler yani bu is beni aşar. Artık olana bakicaz biz de. İnsallah öncelikle esiyle anlassin da gerisi gelir zaten

Pipisine bak [emoji3]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri