Karadeniz Pet

kesinleşmeyen cinsiyetleri

Berrin YASMİN

Emektar Üye
arkadaşlar biliyorsunuz ki 2 tane yavrum var site çoğunluk dişi dedi diye onlara 2 tane erkek eş aldım dün cihan usta içime kurt düşürdü ben resimlerde dişi göremiyorum deyince şüphede kaldım ve yeni konu açma gereği duydum ve net resimler çektim tekrar fikirlerinizi almak için cinsiyetleri hakkında yorularınızı bekliyorum.NOT.YEŞİL KUŞUN ERKEK OLDUGUNU BİLİYORUM DİGER KUŞLARIN CİNSIYETLERİ NEDİR.

Son düzenleme:
Yeşil erkek yanındaki dişi üstteki kuşu bilemedim

Yeşil olan kesinlikle erkek, beyaz mavi olan gagasının etrafında ki beyazlıklar dan dolayı dişi olma ihtimali yüksek. Ceresinden anlaşılmasa bile kuşun davranışlarına bakın.

en son resimdeki dişi gibi duruyor mavi beyaz olan

Berrin hanım yeşilin yanındaki kesin dişi, diğer yavrunuz da %75 dişi bence.

Berrin hanım bana site üyeleri özelden mesajlar atıyor konularına yorum yapmamı veya kafalarına takılanları soruyorlar bende mümkün olduğunca tecrübem dahilinde cevap vermeye çalışıyorum kimsenin çine kurt düşürmek için cevap yazmıyorum yardım etmeye çalışıyorum herkesin istediği memnun kalacağı cevabı vermiyorum sadece bildiğimi gördüğümü ve tecrübe ettiğimi yazıyorum eğer cevaplarım içime kurt düşürdü olarak yansıtılacaksa buda beni kırar şu dakikadan itibaren hiç kimsenin özelden soru sormasını istemiyorum kuşlarınız hayırlı olsun güzel kuşlar aldığınız veya alacağınız yerdemutlaka cinsiyetleri hakkında birşeyler söylenmiştir bizler resime göre yorum yapmaya çalışıyoruz canlı kanlı görmüyoruz

ben biş ifarkettimde benim çiftte erkek böyle biraz yobaz ayaklı dişininki biraz daha narin belki cinsiyet ayrımında bu faktörde olabilir bi bakın derim

Berrin hanım bana site üyeleri özelden mesajlar atıyor konularına yorum yapmamı veya kafalarına takılanları soruyorlar bende mümkün olduğunca tecrübem dahilinde cevap vermeye çalışıyorum kimsenin çine kurt düşürmek için cevap yazmıyorum yardım etmeye çalışıyorum herkesin istediği memnun kalacağı cevabı vermiyorum sadece bildiğimi gördüğümü ve tecrübe ettiğimi yazıyorum eğer cevaplarım içime kurt düşürdü olarak yansıtılacaksa buda beni kırar şu dakikadan itibaren hiç kimsenin özelden soru sormasını istemiyorum kuşlarınız hayırlı olsun güzel kuşlar aldığınız veya alacağınız yerdemutlaka cinsiyetleri hakkında birşeyler söylenmiştir bizler resime göre yorum yapmaya çalışıyoruz canlı kanlı görmüyoruz

Cihan bey siz beni yanlış anladınız tecrübelerinize inandığımız için yorumlarınızı istiyoruz içime kurt düştü derken de kötü bi amaçla söylemedim kendi kendime dedim ki acaba aceleci mi davrandım yavrunun 1 tanesi banada erkek gibi geldiği için cinsiyetlerinden emin olamadığımdan sizde erkek deyince keşke biraz daha beklese miydim diye DÜŞÜNDÜM içime kurt düştü kelimesini o anlamda söyledim eğer yanlış bi kelime kullandıysam ve sizi kırdıysam ÖZÜR DİLERİM.Yanlış anlıcağınızı bilseydim asla kullanmazdım tekrar özür dilerim CİHAT BEY.