petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kesinlikle bakin ve uygulayin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem DEDE tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem DEDE
    Gizli

Arkadaslar daha once uretim hane hisse diye konu acmistm orda dedigim seyi uyguladm ve olsuda kuslariniz yuvaliga ilgisizse telefondan yavru muhhabet sesi acip yuvaligin ustune koyun gunluk 10-16dk dinletn ve sonucunu gorun

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    sonucunda ne oluyor kuşlar çiftleşiyor mu nasıl yani biraz daha açar mısınız konuyu?

3. Erdem DEDE
    Gizli

Sonucunda kuşlar eğer ilgisizse çiftleşmeye-yuvalığa-erkek kur yapmaya bu 3üne ilgisizse eğer ilgileri artıyor dinlettikten sonra hemen erkek kura başladı dişi yuvalığa bakmaya vs başladı çiftleşme gözlemleyemedim ama yakında olucak giibi

4. selımoruc
    Gizli

yavru muhabbet sesini nerden indirebilirim acaba veya sende mevcutsa siteye koyabilir misin kardeşim ?:)

5. Hakan GÖLGE
    Gizli

bende 2 gündür yapıyorum gelişme oluyor

6. Dilek M. Dönmez
    Gizli

Ben dınlettım ıkısıde bagırıstılar sadece.

7. Arslan BEY
    Gizli

işin sonuna bak sen :D

8. Erdem DEDE
    Gizli

9. Erdem DEDE
    Gizli

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Bu büyük bir buluş olabilir konuya gerekli önem verilmeli bence

11. Erdem DEDE
    Gizli

Mehmet kardeşim doğru diyo kuşlarım şu son günlerde yuvalığa ilgileri arttı çiftleşcek gibi oluyolar

12. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hadi hayırlısı inşaallah.. Güzel bi izlenim tebrik ederim

13. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence de işe yarayabilecek bir yöntem şöyle güzelde bi ses kaydı olsa herkesin işine yarar özellikle dişi kuşun yuvada yavruları beslerken çıkardıkları ses olan bir kayıt.

14. Mustafa Türker
    Gizli

bu çok iyiymiş bu şekilde kandırabilsek keşke :)

15. Arkadaşlar ben bu fikre katılmıyorum.Bırakın kendileri doğal olarak zamanı gelince yavru yapsınlar.

Sayfayı Paylaş