Karadeniz Pet

kilo sorunu

kadir5640

Meraklı Üye
kuşumun çok zayıf olduğunu düşüyorum nasıl kilo aldırabilirim acaba bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim birde sol tarafta başının altında 3 tane siyah beneği var fakat sağ tarafta hiç yok çıkma ihtimalı varmı kuşum yaşını geçmiş ele alışkın aşkım maviş cici kuş mavişim gibi kelimeler konuşabiliyor ingiliz kırması erkek cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :):):)

ingiliz kırması ise karşı ya çekmiş olabilir yani normalde ingiliz iri olur ama gidip zayıf kuşla eş vurunca kuşda zayıf çıkabiliyor foto atarsanız daha iyi olur aspur ve mama verin benim kuşda zayıftı böyle şeyler önermişlerdi.

buyur üstadım resimler bide yanagındaki benek için bişey diyebilcenmi ?
ERkvjX.jpg

U3xkLJ.jpg

zOpk1f.jpg

D4otUO.jpg

OqBcXB.jpg

kuşunuzun kilosu gayet doğal dahası kiloluya girer :) beneklerde büyük ihtimalle çıkmaz

kuş saten yerinde kırma olduğu halde iyi ve benek dediğiniz kuşun sakalı diyorlar :) ingiliz de sakal çok oluyor anne yada babasının sakalsız olmasından dolayı diğer tarafta çıkmamış yani yarı anne yarı babaya çekmiş :)

eyvallah üstat sağolasın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

kuşunuzun kilosu gayet doğal dahası kiloluya girer :) beneklerde büyük ihtimalle çıkmaz

teşekkürler sağolasın :)

Gayet sağlıklı maşallah, kilo alırsa bu sefer yağlanmadan şikayet edeceksiniz :) Arada bir mama vermeyi ihmal etmeyin, uzun ömürlü bir kuş olur inşallah.