petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kilosu Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Dante tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, bu aralar çok soru soruyorum ama kuşum bana biraz kilolu geliyor. Ancak türü mü öyle, kilolu mu emin olamadım. Göğüs kısmı bayağı iri, foruma daha önce konu da açmıştım ırkını sormak için. Çek demişti çoğu kişi. Ben de yanına çek erkek aldım. Daha genç bir erkek büyüyünce çiftleştirmeyi düşünüyorum ama dişiyle boyları hemen hemen aynı olmasına rağmen dişi cüsse olarak bayağı büyük.

Kuşlarımın fotoğraflarını koyuyorum dişi olanı bu:

Erkek olanı bu:

Sizce dişi olan şişman mı? Irkları hakkında yeni yorumlara da açığım. Ama ikisine de çek denildi. Teşekkür ederim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Maşallah, ikisi de çok güzel. Dişi olan biraz tombiş gibi. Ele alınca hissedersin..

3. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler abi. Levent abi sizce de çek mi bu dişi ve erkek? Bir de dişi olan dışarı çıkmayı seviyor ama uçmayı hiç sevmiyor. Zorla uçuruyorum biraz kilo versin diye. Mecbur kalmazsa hep yürüyo. Özel bir şey yapmam gerekir mi abi? Bir yerde limon damlatın yazmıştın suyuna abi onu yaptım da yine aynı tembel kuş.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    MAma verme, vitamin verme. Sadece karışık yem ver, onu da yiyeceği kadar olsun, fazla olmasın. Limona devam. Uçurma çalışmalarına devam.

#4 Levent ACAR, 21 Şubat 2016
    Son düzenleme: 21 Şubat 2016
  5. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    Tamam abi teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş