Karadeniz Pet

Kimse Cevap Vermedi Ama :(

Hiçbir şey gözükmüyor videoda.Ayrıca kafes konumlanması yanlış.Asıl konuya gelirsek sabırlı olmanız gerekir.Daha yeni çiftleşmişler.Bekleyin.1-2 hafta sonra (tam bilmiyorum) belirti görülebilir.

Hiçbir şey gözükmüyor videoda.Ayrıca kafes konumlanması yanlış.Asıl konuya gelirsek sabırlı olmanız gerekir.Daha yeni çiftleşmişler.Bekleyin.1-2 hafta sonra (tam bilmiyorum) belirti görülebilir.

nasıl olması gerekiyorki kafesin

videoyu izleyemem ... ortalama çiftleştikten sonra a haftaya yumurtlar kuş

1 hafta pardon yanış yaşım 1 hafta

kuşun kanatlar düşmüş şişlikte var gibi duruyor. yumurta yakındır.. kafesi çok yüksekte daha aşşağı indirirseniz dahada iyi olabilir.

Kafes konumlaması ile ilgili olarak ev içerisinde mesela oturma Odasında tv falan akşamları rahatsız olurlar mı? Bende acaba mutfakta buzdolabı üzerine mi?koysam diyorum yani sonuçta yüksekte daha rahat olmazlar mı?yoksa soğuk mu olur

rahatsız olabilirler tv sesinden eşleşme ve yumurta sürecinde yanlız kalmak ister kuşlar. evde boş bir odada tutarsanız daha sağlıklı olur. çok soğuk olmasın tabikide.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üstad Yükseklik olarak yani buzdolabı üzeri çok yüksek mi?olur acaba yoksa ne bileyim yani insan elinin yetişebileceğimbir yer mi?

buzdolabı çok yüksek değilse sorun olmaz ama buzdolabından çıkan ses rahatsız edebilir onu tam bilemiyorum. bu konuda daha bilgili arkadaşların yorum yapmasını bekleyin yada farklı bir yer seçimi yapın.

Buzdolabı yeniyse buz kırma gibi özelligi oluyor o rahattsız edebilir :)

Evet buz kırıyor,motor sesi geliyor yani akşamları ev içinde en müsait olan tv olmayan odaya koymak makbul sanırım

Geri