petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

King multi komplex plus kullanımı ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

selam arkadaşlar yeni yeme düşmüş kuş alıcam pazartesi bu vitaminden aldım ufak suluğum var nasıl kullanmam gerekecek acaba yardımcı olurmusunuz bana
    aldıgım vıtamın=

sulugumda bunun gıbı ufak=

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:11 --

yokmu bilgisi olan koskaca forumda :(

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bu vitaminden kullanmadım ama illaki ölcegi vardır onun.. yarım ölcek koy, haftada 1 kez versen yeter.. yavru kuş cok su içmez zaten..

3. ORCUN33

ORCUN33 Guest

ölçeği arkasında 1 litreye 5 ml diyorda benım suluk kucuk oldugu ıcın kusada zarar vermek ıstemıyorum o yuzdeen ıyı bılen arkadaslara sordum ama kımse yazmıyor malesef :(

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    1ml e ayarla göz kararı.. yada yarım litrelik pet şişelere 2ml falan koy.. sonra suluga dökersin.. en garantisi..

5. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim o suluklar yaklaşık 150 ml. senin o suluğa koyacağın 5-7 damla aralığında. dikkat et fazla koyma ama fazlası da zarar verir.

6. ORCUN33

ORCUN33 Guest

ben en ıyısı 1 lıtreye ustundekı yazıldıgı gıbı 5 ml koyım yalnız dolapdamı saklım bu suyu verıcegım zaman az dısarda durur ole suluga ılave ederım dımı olemı yapım nedıyosunuz ??? 1 lıtrelık sısede bozulmaz dımı agzını sıkı kapatsam

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    cok bekletmek iyi degil malesef.. bence yarım litre suya hazırla 2-3ml kadar.. kalanını dökersin..

8. ORCUN33

ORCUN33 Guest

fırmaya resmını attım sulugun 3 damla atın goz damlası aparatlarından alın dıyor suda 2 gun kalabılırmıs 2 gun sonra suyu tazeleyın normal su koyun dıyor

Sayfayı Paylaş