petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kirik yumurtayı alayim mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet GÜLER tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Dun muhabbet kuşum 3.cü yumurta yi yapmisti aksam kontrol ettiğimde. Bugün eve gittiğimde dişi disarda iken yumurtayı kontrol ederken gördüm ki bir yumurta köşesinden ezzilmis fakat zar sağlam duruyor..

Kus rahatsiz olmasin diye Ben yumurtayı almadim yuvadan.aksam gittiğim zaman alayim mi kalsin mi o sekil.

Birde dişi nin kirdigini tahmin etmiyorum öylebbirşey olsa tamamen kirardi.

2. Hürkan YILMAZ

Ya bence kaldırma belki çıkar zar patlamadıysa.

3. kartall82

kartall82 Guest

yumurtada çatlaklık var ise % 90 kurur ve boş cıkar zaten dişi kuş belli aralıklarla yumurtaları su ile nemlendirdiği için siz kuşların suyunuda sürekli kontrol edin

4. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Zar patlamamis. Artik ilk ciktigi zaman mi oldu yada girip cikatken mi oldu hic anlamadim.dun baktigim zaman sanirim ezik kisim alt tarafta idi ben farketmedim

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    bu kırılan yumurta ılk yumurtaysa yazık olmus :(

6. Yiğit ERDİK

Kardeşim doğru söylüyorsun çıkma şansı düşük ama yine de sen bilirsin.

7. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Sulari sürekli kontrol ediyorum. Sabah mama verilen dişi kus mamaligi takarken elime cikip mamaya saldiriyo.yarin yafa diğer gün diğer yumurta gelirse bunu alirim disarda olduğu bi an

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

:(( valla var bi duzensilik ama anlamadim

Sayfayı Paylaş