petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kırılan S3 camı !!

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

arkadaşlar aramızda hiç samsung s3 camı yaptıran varmı servis dışında dokunmatikte problem yok sadece cam sorunlu ! daha önceden böyle bi sorun yaşayıp yaptıran varmı acaba , varsa bilgi verirse sevinirim teşekürler
    iyi forumlar...

2. Y.Emre Aydın

camı mı catladı ?

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Yücel kardeşim geçmiş olsun. Bende s3 alacağım Allah nasip ederse. Camın fiyatı 200 TL bence o kadar para vermene değmez.

Ben bu siteden alacağım : http://www.n11.com/

Geçen hafta Dubai Bilişim 999 TL'den satış gerçekleştirdi. Tekrar satışa sunmalarını bekliyorum :) Paralel ithalat. Medcell garantili.

4. Y.Emre Aydın

Muhammet kardeşim S3 Alacaksan biraz daha bekle derim. S4 ün lansmanı oldu, bizim türkiye pazarına da tamamıyla girince S3 ün fiyatarı daha da düşecek.

5. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Emre abi biliyorum ay sonuna Türkiye'de satışı başlıyor. S4'ün satışa sunulmasıyla S3 fiyatları baya bi düşecek fakat sabırsızlık yüzünden fazla fiyata alacağım gibi :D

6. ozgur

ozgur Guest

muhammet bey s3 çıkalı nekadar olduki s4 çıktığında s3 fiyatının düşüceğini sanmıyorum.Teknoloji ve özellik bakımından s4 le hemen hemen aynı s3 sadece görsel değişikliği var....

7. Yücel YETİMOĞLU

:) faakir dostlarm .d şuan 1200 1300 e düstu bin dn aşagı düşmez ama pişman etmez s3 ben herşeyimi teldn yapıyorum ;) forumu dahi telden takip edyorum

8. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
  9. fatihya

fatihya Guest

Arkadaşlar S3 için sakın olan fazla para vermeyin ve kampanyaları takip edin. S4 1999 tl rakama çıkıyor buda demekki 1750 Tl civarı garantili S4 alınabilecek buda S3 ün fiyatlarını düşürecek. Birde özellikle android ile ilgili yardım almak isteyen varsa 444android.com a beklerim.

Sayfayı Paylaş